TOP 7: KÕIGE POPIMAD INSTAGRAMI naised Eestis!

TOP 7: KÕIGE POPIMAD INSTAGRAMI naised Eestis!

Instagramist on saanud võidutsev virtuaalne keskkond, kus suheldakse vahest isegi rohkem kui reaalses maailmas. Tänapäeva ühiskond liigub üha rohkem niiöelda tehismaailma suunas ning sotsiaalmeedia mängib siinkohal ääretult olulist rolli. Instagrami konto on mõjuvõimas tööriist, mille abil on võimalik isegi miljoneid teenida.

Instagramist on saanud võidutsev virtuaalne keskkond, kus suheldakse vahest isegi rohkem kui reaalses maailmas. Tänapäeva ühiskond liigub üha rohkem nii-öelda tehismaailma suunas ning sotsiaalmeedia mängib siinkohal ääretult olulist rolli. Instagrami konto on mõjuvõimas tööriist, mille abil on võimalik isegi miljoneid teenida.

Kui Hollywoodi kõige kuulsamatel naistel on ligikaudu sada miljonit jälgijat, siis kui palju on neid tuntud Eesti naistel ja kes on üldse kõige populaarsemad kodumaised staarid selles sotsiaalmeediakeskkonnas?

Peale väikest uurimustööd on tulemused käes ning selgub, et Eesti kõige populaarsem Instagrami kuulsus on Grete Klein, kellel on lausa 72 100 jälgijat. Gretele järgneb aga tippmodell Karmen Pedaru, kellel on 58 300 jälgijat ning auväärsel kolmandal kohal on Elina Born 52 800 jälgijaga.

Kohal number neli on Liis Lemsalu, kellel on 49 100 jälgijat ning tema järel tuleb Getter Jaani 41 100 jälgijaga.

Carmen Kassil on 38 100 jälgijat ning Grete Paial 22 300 jälgijat.