Treener Liina Randpere hommikuvõileib pakatab tervisest

Raadio Uuno särtsakas saatejuht Liina Randpere peab ühtlasi ka treeneri ametit ning lisaks sellele on ta suur kokandushuviline. Tervislik toitumine kuulub Liina elustiili juurde ja seega pole midagi imestada, kui Toiduliit lükkab käima uue tervislikku toitumist propageeriva kampaania, siis võtab Liina sellest hea meelega osa.


Raadio Uuno särtsakas saatejuht Liina Randpere peab ühtlasi ka treeneriametit ning lisaks sellele on ta suur kokandushuviline. Tervislik toitumine kuulub Liina elustiili juurde ja seega pole midagi imestada, kui Toiduliit lükkab käima uue tervislikku toitumist propageeriva kampaania ja Liina sellest hea meelega osa võtab.

Täna hommikul postitas Liina oma Facebooki kontole pildi võileivast, mis nägi üsnagi kummaline välja. Pildi juurde kirjutas Liina, et kuna Toiduliit algatas sel nädalal kampaania, mis propageerib täistera lisamist oma menüüsse, siis tegi ta endale täisteravõileiva. Kuid just see, mis võileiva peale oli pandud, tekitas küsimärgi – mida Liina sööb?

Liina oli hea meelega nõus meile oma võileiva retsepti jagama. “Minu võileib koosneb lisaks täisterasaiale guacamole‘st ehk avokaadomäärdest, lõhest ja see roheline asi on petersellist tehtud majonees. Tegu on Villa Wesseti peakoka Mart Kuke retseptiga ja selle majoneesi tegemine käis vist nii, et tavalisele majoneesile tuleb lisada peterselliõli. Kõigepealt purustad peterselli õlis, siis kurnad saadud segu ja seda õli, mis sealt tuleb, kasutadki majoneesi valmistamiseks,” õpetab Liina.

Liina võileib oma täies hiilguses:

Karin Karu