TRIIN TULEV PALJASTAS oma hästi hoitud ilusaladuse

Näitleja ja dj Triin Tulev on alati armastanud oma välimusega eksperimenteerida ning kõige rohkem on ta katsetanud erinevaid juuksevärve ja soenguid. Kui Triinu loomulik juuksetoon on hele, siis antud hetkel on tal näiteks kastanipruunid kiharad ja vahepeal võis tema juustes lausa mitut erinevat tooni näha.

Näitleja ja DJ Triin Tulev on alati armastanud oma välimusega eksperimenteerida ning kõige rohkem on ta katsetanud erinevaid juuksevärve ja soenguid. Kui Triinu loomulik juuksetoon on hele, siis antud hetkel on tal näiteks kastanipruunid kiharad ja vahepeal võis tema juustes lausa mitut erinevat tooni näha. 

Vaatamata julgetele katsetustele näevad Triinu juuksed alati kaunid ja säravad välja – pidev juuste värvimine ja soengute tegemine võib juukseid üsnagi tugevalt räsida. Siinkohal tulebki appi Triinu väike ja kaval ilunipp! “Ma teen endale iga paari nädala tagant või siis vastavalt vajadusele juuksemaski, mille ma jätan tavaliselt kogu ööks pähe. Selleks läheb vaja kookosrasva või head oliivõli ja juuksemaski segu, mis peaks siis olema valitud vastavalt sinu juuksetüübile. Ma segan ühe osa kookosrasva või oliivõli maski sisse ja kannan maski eelnevalt pestud juustesse. See mask kuivab juustesse kinni ja on üsnagi rasvane, aga tulemus on seda väärt. Parima tulemuse saabki, kui maskiga magama minna ja hommikul tuleks see lihtsalt veega maha loputada. Arvestada tuleb ka sellega, et juuksed võivad mõnda aega pärast seda pisut rasvased tunduda, aga see ravib ja toidab juukseid väga efektiivselt,” kiidab Triin.

Praegu on Triinu juuksed tumedad, kuid suvel võib teda juba heledana näha. “Suvel tunnen alati vajadust heleda juuksevärvi järele. Talvisel ajal on tume kuidagi minulikum. Juuste värvimine annab mõnusa vahelduse ja seda vajab iga naine,” tõdeb Triin, et talle tõepoolest meeldib oma välimusega eksperimenteerida.

Karin Karu