TRIIN TULEV PALJASTAS oma kauni figuuri salanipid

Pole olemas naist, kes ei tahaks endale saledat ja trimmis figuuri ning on loomulik, et siinkohal kuluvad kõik näpunäited ja soovitused alati marjaks ära. Olgu selleks mõni põnev toitumisplaan, trenninipp või hoopiski miski muu - kõik head moodused, mis aitavad saavutada saledat taljet, on alati teretulnud.

Pole olemas naist, kes ei tahaks endale saledat ja trimmis figuuri ning on loomulik, et siinkohal kuluvad kõik näpunäited ja soovitused alati marjaks ära. Olgu selleks mõni põnev toitumisplaan, trenninipp või hoopiski miski muu – kõik head moodused, mis aitavad saavutada saledat taljet, on alati teretulnud.

Milliste nippidega hoiab end vormis näitleja ja DJ Triin Tulev? “Ma kuulan oma keha ja annan talle seda, mida ta vajab. Armastan üle kõige värskeid aia- ja metsaande. Toitumisega on nii, et midagi, mida ma tahan, ma endale ei keela. Kui mõnikord on näiteks liiga suur magusaisu, mida mul vahel ikka ette tuleb, siis püüan pigem mõista, millest see tulla võib. Kas olen viimastel nädalatel ehk ebaregulaarselt söönud? Või on öist töötamist liiga tihti ette tulnud? Tihti annavad ausad vastused neile küsimustele vastused ka sellele, miks sul teatud isud on. Kellel tekib keha üleüldise väsimuse puhul magusa, kellel soolase ja rasvase isu,” tõdeb Triin.

Üks asi, mida Triin tõepoolest väga harva sööb, on liha. “Ma ei sunni ennast sööma asju, mis vastu hakkavad ja näiteks liha söön üsna harva.”

Mis aga füüsilisse aktiivsusesse puutub, siis Triinu elustiil on üsnagi liikuv. “Olen kogu elu rulluiskudega sõitnud. Lisaks linnarattale ostsin endale sel suvel sünnipäevakingituseks ka maastikuratta ja olen nüüd sellest alast täiesti vaimustuses! Otsisin aastaid spordiala, mis tekitaks minus piisavalt adrenaliinisööste ja mis ei sõltuks nii palju ilmast nagu rulluisutamine. Lisaks sõidan ka rulaga, mis on minu jaoks täiesti uus ala – esimest korda proovisin aasta tagasi ning väga meeldib! Ja ujumist armastan ka meeletult!”

Lugu on ilmunud ajakirjas Buduaar.