TUULI RAND lõbusast äpardusest: püksid lagunesid õhtu lõpuks täiesti ära

Instagram/Tuuli Rand

Buduaar

Lauljatar Tuuli Rand jagas värskes ajakirjas Buduaar lõbusat äpardust ekstravagantsete võrkpükstega, mis tal õhtu lõpus jalast ära lagunesid.

Tuuli Rand nägi pükse sotsiaalmeedias ning hakkas jälgi ajama, kus need võiksid pärit olla. Moeotsingud viisid sihile ja naine oli õige pea pükste uus omanik ning viis need esimese asjana Tallinn Fashion Weekile. “Välja nägid need MAX ilusad, chic ja fashion, aga õhtu löpuks olid need mo jalast täiesti kadunud põhimötteliselt. Ömbluskohad olid nii halvasti tehtud, et püksid sõna otseses mõttes lagunesid TFW öhtu löpuks täiesti ära,” naerab Tuuli laginal.

Efektsed püksid polnud ka sugugi mugavad: “Mugavuse 10 punktist said need püksid reaalselt ainult ühe, sest kui sa istusid, siis need mummud jäid jalgade külge, jätsid augud reitele ja tagumikule ja istuvus ei olnud ka parim, aga need nägid ju nii šefid välja ja kleid all päris lahedalt ära,” meenutab lauljanna lõbusalt. Ta üritab neid küll veel, kuidagi parandada, aga pole päris kindel, kuidas seda teha.

Pikemalt loe Tuuli stiilist aga Budaari värskes numbris, mis poelettidelt kenasti saadaval!