USKUMATU FOTO: TEELE VIIRA väänab oma keha nii nagu ise tahab

Armastatud lauljatar Teele Viira on alati seiklushimuline olnud ning lisaks reisimisele on tema elus hetkel aktuaalseks teemaks ka oma keha tundma õppimine ja mis seal salata - ei ole olemas naist, keda see teema ei puudutaks. Igaüks peab selle teekonna aga omamoodi läbi käima.

Armastatud lauljatar Teele Viira on alati seiklushimuline olnud ning lisaks reisimisele on tema elus hetkel aktuaalseks teemaks ka oma keha tundma õppimine ja mis seal salata – ei ole olemas naist, keda see teema ei puudutaks. Igaüks peab selle teekonna aga omamoodi läbi käima.

Teele on enda jaoks avastanud treeningstiili, mis ei vaja ühtegi lisaraskust, ent on siiski vägagi keeruline, sest tasakaal ja keha tunnetus on siinkohal äärmiselt olulised. Alles mõni aeg tagasi postitas Teele oma Instagrami ka uue foto, kus ta praktiseerib kätel seismist ning pilti vaadates on selgelt näha, et ta on oma keha üsnagi korralikult treeninud.

Kuigi jalad on varvastest toetatud seinale, on ka seda harjutust raske sooritada ning see vajab lisaks heale füüsilisele vormile ka tasakaalu. Oma keha sel moel väänata on raskem, kui pilti vaadates tunduda võib, sest sirgete kätega keha raskust hoida pole üldse lihtne ülesanne.

Kas sina saad sellise harjutusega hakkama?