USKUMATU KEHA: GRETE KLEIN unustas rinnahoidja ära

Grete Klein, kes on kahtlemata üks kõige populaarsemaid ning ühtlasi ka kõige kuumemaid naisnäitlejaid Eestis, naudib juba pikemat aega suhet "Padjaklubi" produtsent Ergo Kullaga. Kui üsnagi märkimisväärse aga veedavad nad mööda maailma ringi seigeldes, siis aastavahetuse võtsid nad vastu siinsamas Eestis.

Grete Klein, kes on kahtlemata üks kõige populaarsemaid ning ühtlasi ka kõige kuumemaid naisnäitlejaid Eestis, naudib juba pikemat aega suhet “Padjaklubi” produtsent Ergo Kullaga. Kui üsnagi märkimisväärse aga veedavad nad mööda maailma ringi seigeldes, siis aastavahetuse võtsid nad vastu siinsamas Eestis.

Grete postitab oma tegemistest uusi fotosid iga mõne aja tagant ka oma Instagrami kontole ning loomulikult ei jäänud vahele ka pidulik aastavahetus, mis nagu fotolt paistab, möödus paaril intiimses õhkkonnas koduseinte vahel.

Kuid pilt, mille Grete oma sotsiaalmeedia kontole üles riputas, tõmbab tähelepanu mitte tema kallimale ega laual olevale toidule, vaid hoopiski naise tulikuumale dekolteele. 

Pilti näed ka Grete Instagrami kontolt siin