Reklaam sulgub sekundi pärast

UUDO SEPP AVALIKUSTAS, mis tunne on olla kuulus

Superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud Uudo Sepp külastas eile hommikul raadio Sky Plus hommikuprogrammi. Uudo tutvustas saates oma uut singlit ning ühtlasi tuli juttu ka sellest, mis tunne on olla kuulus. 

Kristjan Hirmo uuris Uudolt, kas ta saab rahulikult poes käia või jooksevad väikesed tüdrukud noormehe pikali. "Ei päris pikali ei jookse - nad on rohkem ema juures. Mõned ütlevad valjemini: "Emme, näe Uudo Sepp on seal," nii, et mina ka kuuleks. Mõned on sosinal," vastas noormees. 

Ta tunnistas, et suured tüdrukud on teda aga pikali jooksnud küll. 

Seepeale rääkis Maris loo, kuidas oli näinud üht tuntud lauljannat, kes käis siseruumis ringi päikeseprillide ning tagasihoidliku kampsuniga, lootes, et keegi teda ära ei tunne. Kuidas Uudol sellega aga on - kas noormees varjab ennast või käib pigem uhkelt ringi? 

"Võin sellega seoses ühe loo jutustada. Käisin Pühajärve jaanitulel. Algus oli täitsa hirmus, sest mul reaalselt polnud maski peas.  Inimesed tulid ja jooksid ja tõmbasid ja tirisid et teeme pilti, siin-seal, terve kari oli kogu aeg ümber, ei saanud kuidagi olla. Ühel hetkel hüppas mingi tüdruk mulle sülle ja teine tõmbas ta maha. See oli väga hirmus hetk. Peale seda ostsin endale verise maski ja käisin sellega ringi," rääkis Uudo. 

Igapäevaselt Uudo maski siiski ei kannaks, vaid toidupoes on pigem armas, kui ta ära tuntakse.