VAATA, KUI JULGED: ANU SAAGIM lõi oma kehavõlud letti

11 kommentaari
VAATA, KUI JULGED: ANU SAAGIM lõi oma kehavõlud letti

Skandaalne glamuuritar Anu Saagim juba teab, kuidas elu nautida ning ta oskab seda isegi paremini, kui paljud mehed. Kui meie kliima muutub külmaks ja kõledaks, pakib Anu oma asjad ja lendab sinna, kus päike paitab ja liiv on kuum. Sel korral valis Anu sihtkohaks eksootilise Vietnami.

Skandaalne glamuuritar Anu Saagim juba teab, kuidas elu nautida ning ta oskab seda isegi paremini kui paljud mehed. Kui meie kliima muutub külmaks ja kõledaks, pakib Anu oma asjad ja lendab sinna, kus päike paitab ja liiv on kuum. Sel korral valis Anu sihtkohaks eksootilise Vietnami.

Märkimisväärne on kindlasti aga Anu kadestamisväärne figuur. Näha 54aastaselt bikiinides niivõrd seksikas välja on eesmärk omaette ja ei tasu unustada, et juba mõne kuu pärast tähistab Anu oma 55. juubelit.

Nimelt postitas Anu oma Instagrami kontole hiljuti ühe lõbusa klõpsu, mis on tehtud 2016. aasta jõulupühade ajal Vietnamis. Peale bikiinide ja omamoodi kummalise peakatte ei kanna ta mitte midagi ja sellises kliimas olekski patt oma keha sooja päikese eest kinni katta.

Vaata pilte Anu tegemistest tema Instagrami kontolt siin