Reklaam sulgub sekundi pärast

23-AASTANE MODELL müüs oma süütuse röögatu summa eest

23-aastane imekaunis modell Mahbuba Mammadzada pani eelmise aasta sügisel oma süütuse oksjonile. Tänaseks on oksjon lõppenud ning ostja olemas, vahendab Daily Star. 

Noore kaunitari süütuse ostis endale poliitik Tokyost, kes maksab selle eest röögatud 2,4 miljonit eurot. Teiseks jäi Londonist pärit advokaat kahe miljoniga ning kolmandaks kuulus Münchenist pärit jalgpallur, kes pakkus süütuse eest 1,5 miljonit eurot. 

Mammadzada on kodumaal Aserbaidžaanis üks hinnatumaid modelle. Oma keha müümises ta probleemi ei näe: "Ma tunnen end suurepäraselt. Kuigi ma olen modellitöös ka väga edukas, on see tõeline unelm, et nii kiiresti nii palju raha teenisin." Naine on avaldanud, et pani süütuse müüki, et saaks endale ja emale maja osta ning koos emaga maailmas ringi reisida. "Ema on minu nimel väga palju asju teinud, nüüd on minu kord. Tahan, et ema mu üle uhke oleks," sõnas Mahbuba. 

Noor naine pole veel kohtunud ega rääkinud poliitikuga, kes ta süütuse võtab, kuid on näinud mehest pilti. "Ma arvan, et see on igale mehele eriline, kui ta saab naise jaoks esimene olla. Kuna ma olen rahvusvaheliselt tuntud modell, näeb ta mind ilmselt staatuse sümbolina," kommenteeris Mammadzada.

Kohtumine poliitikuga leiab aset Saksamaal, kus seksi ostmine on legaalne. Mees on 10 protsenti kogusummast ka juba ära maksnud, näitamaks, et tal on tõsi taga. Naisel on olemas ka arstitõend süütuse kohta. Tingimuste hulka kuulub ka see, et kui mees tahab, tuleb enne vahekorda kohale Saksa arst ning kontrollib veelkord modleli süütuse üle. 

Mammadzada innustab ka teisi naisi oma süütust müüma: "Ma arvan, et naised peaksid seda ära kasutama, et mehed peavad süütust nii väärtuslikuks."