Reklaam sulgub sekundi pärast

FOTOD: MEGHAN MARKLE rikkus etiketti ja paljastas kasvava beebikõhu

Sussexi hertsoginna Meghan ei väsi üllatamast - tänaseks on selge, et tegemist on vägagi julge naisega, kes ei näe mingit probleemi reeglite rikkumises ja seda isegi kuningliku perekonna liikmena. Hiljuti näitas Meghan maniküüri, mille ekstreemselt julge tooniga rikkus ta niiöelda kirjutamata kuninglikku ilureeglit ning ühtlasi paljastas naine oma imearmsa kasvava beebikõhu.

Meghan väisas Londoni moeauhindade galat olles riietunud üleni musta ning just musta värvi oli ka hertsoginna maniküür. Räägitakse aga, et kuninganna Elizabeth peab tumedates toonides maniküüri kuninglike naiste seas ebasobivaks ning sellest tulenevalt peavad kõik kuningaperekonda kuuluvad naised kandma üksnes heledates toonides maniküüri. Kuni tänaseni on Meghan antud soovi täitnud, ent pidulikul moeüritusel soovis ta reegleid oma äranägemise järgi pisut painutada.

Ühtlasi näitas Meghan kasvavat beebikõhtu ning nägi lausa suurepärane välja. 

Reegleid on Meghan pärast Harryga abiellumist rikkunud korduvalt ning sellega on ta võitnud endale üllatavalt palju fänne ning samas leidub palju ka neid, kellele pidev reeglite rikkumine vastumeelt on.

Pilte Meghani julgest maniküürist ning armsast beebikõhust näed siin