Reklaam sulgub sekundi pärast

MIKS ANDIS PRINTS Harry oma emale kuulunud kihlasõrmuse vennale?

Prints William palus kaheksa aastat tagasi oma eluarmastuse Kate Middletoni kätt. Abieluettepaneku tegemiseks kasutas William printsess Dianale kuulunud sõrmust, vahendab ajakiri Elle. 

Printsess Diana endine teener Paul Burrell meenutas 2017.aastal esilinastunud dokumentaalfilmis "The Diana Story," et algselt kuulus sõrmus peale naise traagilist surma hoopis Harryle. Kuidas see siis Williami kätte sattus?

Burell avaldas, et mõlemad vennad said Diana asjadest endale midagi meelepärast valida. William võttis endale ema Cartieri kella, mis kingiti naisele tema 21.sünnipäeval. Harry valis aga endale ema kihlasõrmuse. "Mäletan, et kui väikese poisina emal käest kinni hoidsin, siis see suur sõrmus tegi mulle alati haiget," rääkis prints Burrellile. 

Kui William lõpuks Kate`i kätt paluda soovis, rääkis ta sellest ka oma vennale Harry`le. Viimane oli kohe pakkunud, et seda oleks ideaalne teha Dianale kuulnud sõrmusega. 

"Ühel päeval jõuab see sõrmus Suurbritannia troonile. Harry andis ära enda kullakalli varanduse. Ta loovutas ainsa emale kuulunud asja enda vennale. Selline isetus ja lahkus olid ka Dianale väga omased iseloomujooned," rääkis Burrell.