Reklaam sulgub sekundi pärast

NAINE TEENIB HAISVATE sokkidega tohutuid summasid

33-aastane Roxy Sykes tuli 4 aastat tagasi välja geniaalse äriideega. Nimelt lõi naine sotsiaalmeediasse konto, mis on suunatud jalafetišiga inimestele. Roxy Instagrami kontot jälgib lausa 50 000 inimest ja ta teenib higiseid sokke ja jalanõusid müües üsnagi märkimisväärseid summasid, vahendab Daily Mail. 

Roxy paljastab, et kogu asi sai alguse jalafotodest. Nimelt ütles naise kolleeg, et Roxyl on ilusad jalad, mispeale viimane mõtles, et teeb endale sotsiaalmeediasse kasutaja, et neid ka teistele näidata. Innukad fännid hakkasid seepeale Roxyle aga kirju saatma, küsides, kas naine soovib enda higiseid sokke või jalanõusid müüa, sest lisaks jalafotodele tahaks nad omada ka midagi, mis on nende kaunite jalgade ümber olnud. 

Peale mõningast kodutööd sai naine kiiresti aru, et sedasi saab iga kuu küllaltki suure summa kokku ajada. "Vahet pole, kui vana ma olen - mu jalad saavad mulle alati raha teenida," rääkis naine Daily Mailile. 

Roxy haisvad sokid on võimalik endale soetada 20 naela eest. Kui oled nõus rahakotti 200 naela võrra kergendama, saad osta endale tema täishigistatud jalanõud. Kui soovid personaalset videot, kus Roxy varbaid liigutab, läheb see sulle maksma 100 naela. Parimatel kuudel teenib naine  haisva soki- ja jalatsiäriga 8000 naela ning aastas umbes 100 000 naela. Oma sotsiaalmeedia kontot pole Roxyl plaaniski sulgeda, sest äri on niivõrd tulutoov.