VÄLJA MÜÜDUD! BUDUAAR FN: 11.02 SÕBRAPÄEVA TEATER-ÕHTUSÖÖK Cher Ami lossirestoranis

VÄLJA MÜÜDUD! BUDUAAR FN: 11.02 SÕBRAPÄEVA TEATER-ÕHTUSÖÖK Cher Ami lossirestoranis

Buduaari moeüritustesari Fashion Night ootab oma kalleid sõpru eriliselt kaunile ja romantilisele eelsõbrapäevale, mis toimub 11.02 Keila-Joa Shloss Fall lossis ja restoranis Cher Ami!

Buduaari moeüritustesari Fashion Night ootab oma kalleid sõpru eriliselt kaunile ja romantilisele eelsõbrapäevale, mis toimub 11.02 algusega kell 20.00 Keila-Joa Shloss Fall lossis ja restoranis Cher Ami!

Armsad sõbrad kohtume peagi ja informatsiooniks teistele, kes veel mõtlema jäid, et üritus on välja müüdud! 9.02 kuupäeva seisuga. 

Oleme kokku pannud suurepärase õhtu, mida naudiksid nii armastavad paarid kui ka kallid sõbrad koos kvaliteetaega veetes. Sõidutame teid tellitud bussiga linnamelust eemale looduskaunisse paika, Keila-Joa jõe ääres asuvasse vastrenoveeritud ajalooväärtuslikku Keila-Joa Shloss Fall lossi, kus meid võtab vastu Prantsuse ja tsaariaegse Vene köögi mõjutustega restoran Cher Ami.

Sõbrapäevaürituse maksumus on 35 €, mis sisaldab kolmekäigulist õhtusööki, tervitusjooki ja programmi lossirestoranis Cher Amie, mis on tõlkes „kallis sõber“. Üritusele viib kesklinnast tasuta buss.

Kallis sõber / Cher Ami! 
Kutsume sind osa saama kaunist sõbrapäevaõhtusöögist, moe-show‘st ja Buduaari kevadajakirja kauni ja andeka esikaanestaari Merle Palmiste humoorikast monoetendusest „Kuidas dresseerida meest ehk ahvist inimeseks

Tule koos oma kallitega uudistama kauni miljööga lossiruume, saama moeilu Morgan’i uue kollektsiooni moe-show‘st ning Debenhams kaubamaja luksuslikust pesu-show‘st ning nautima hõrke maitseid ja etendust. Meeleolu loovad Vana-Tallinn Ice Cream kooreliköörid ning Cher Ami peakoka Allar Oeselg’i poolt selle romantilise õhtu tarbeks loodud erimenüü.
Buduaari poolt lisaüllatused!

SÕBRAPÄEVA ERIMENÜÜ:

* Tervitusjook Vana Tallinn Ice Cream kooreliköör
Eelroog:
* Kaheksajalasalat meloni ja rukolaga
Pearoogade valik:
* Skrey tursafilee röstitud lillkapsa, porru ja krabikastmega
või
* Mustsõstrane pardifilee pardimaksa, pirni ja röstitud porgandi-kukeseenekreemiga
Dessert:
* Crème brûlée Madagaskari vanilli ja vaarikatega

Kaunis moe-show‘s astuvad publiku ette Invidia Agentuuri modellid.

Morgan’i KEVAD/SUVI 2016 kollektsioon kutsub meid rändama looduse ja glamuuri vahele. Uus kollektsioon on disainitud rändajahingega urbanistlikele naistele. Kollektsioon viib meid romantilisse Pariisi. Inspiratsiooni on saadud veel Art Deco geomeetriast ja hüpnootilistest efektidest ning mereteemast. Veetoonid ja sädelus, päikesekiired, graafilised mustrid, pits ja boheemlaslikud kangad iseloomustavad selle suve Morgan’i sensuaalset stiili. Morgan’is särad nagu tõeline pariisitar!

Sõbrapäeva nädalal on Briti moekaubamaja Debenhams pakkumas kaunile pesule hinnasoodstust -15% ja luksuslikud parfüümid on teile 10 € soodsamalt. 

Pileti hind sisaldab lisaks õhtusöögile ja etendusele ka soovijatele transporti Mere pst 5 Vene Kultuurikeskuse eest kell 18.30 väljuva eribussiga, mis toob külalised südaööks linna tagasi. Kuna bussis on kohtade arv piiratud, siis on vajalik eelbroneerimine kalmer@cherami.ee.

Koos broneeringuga palume teada anda enda pearoa toidueelistus. Broneering jõustub ettemaksu laekumisel ning transpordisoovist palume teada anda hiljemalt 9. veebruariks kalmer@cherami.ee.

Tule naudi koos kallitega kaunist õhtut! Liitu üritusega Facebookis. Anna enda osalemist teada kalmer@cherami.ee.