VÄRSKED FOTOD: OTT LEPLAND on muutunud mees

VÄRSKED FOTOD: OTT LEPLAND on muutunud mees

Sport ja muusika ei ole sugugi alati omavahel seotud olnud ning enamasti on muusikud pigem peolembesed, kui kõvad sporditegijad. Eestis on selles valdkonnas aga viimasel ajal toimunud lausa hämmastavad muutused, kus tuntud mehed on oma tervise nimel teinud elus kannapöörde.

Sport ja muusika ei ole sugugi alati omavahel seotud olnud ning enamasti on muusikud pigem peolembesed kui kõvad sporditegijad. Eestis on selles valdkonnas aga viimasel ajal toimunud lausa hämmastavad muutused, kus tuntud mehed on oma tervise nimel teinud elus kannapöörde.

Muusik Tanel Padarit teab uus põlvkond ilmselt kui eeskujulikku spordimeest, mitte kui peolooma ning sama kehtib ka Ott Leplandi kohta. Kui varasemalt on Ott meediale antud intervjuudes vihjanud, et ka tema tahab väljas pidudel käia ja ennast lõdvaks lasta, siis nüüdseks on mees alkoholist sootuks loobunud.

Selle asemel keskendub Ott spordi tegemisele, täpsemalt taipoksi trennis käies. Kevin Renno juures treenides on laulja füüsiline vorm lausa hämmastava arengu teinud ning on näha, et ta naudib seda, mida ta teeb.

Selleks, et ennast lõdvaks lasta, ei ole tegelikult vaja alkoholi – on vaja leida üles oma kirg ja tegeleda selle arendamisega. Pildid, mida Ott oma Instagrami kontole lisab, räägivad enda eest:

Sarnased artiklid