Värvikas moedisainer Tim Bluz paljastab Eesti naiste suurimad moeapsud

Värvikas moedisainer Tim Bluz paljastab Eesti naiste suurimad moeapsud

Tim Bluz on noor  ja julge Eesti moedisainer, kes märtsikuus Palmarium stuudios oma debüütkollektsiooni esitles. Kuna Tim elab ja õpib juba neli aastat Inglismaal, siis uurisimegi tema käest, millised on Eesti ning Inglismaa naiste erinevused ja muidugi ei saanud küsimata jätta, millised on Eesti naiste kõige suuremad moeapsud!

Tim Bluz on noor  ja julge Eesti moedisainer, kes märtsikuus Palmarium stuudios oma debüütkollektsiooni esitles. Kuna Tim õpib juba neljandat aastat Inglismaal, siis uurisimegi tema käest, millised on Eesti ning Inglismaa naiste erinevused ja muidugi ei saanud küsimata jätta, millised on Eesti naiste kõige suuremad moeapsud!

Esimese asjana kiidab Tim Eesti naisi nende oskuse eest endale kaunist meiki teha. “Inglismaal kasutatakse reeglina hästi odavat kosmeetikat ning kehtiv mentaliteet on: mida rohkem, seda parem. Eestis on olukord selles mõttes justkui muuseumis – ilus on vaadata. See torkab silma, et Eesti naised saavad enda meikimisega väga hästi hakkama,” räägib moekunstnik. 

Kuid milline on olukord kohalike naiste moetunnetusega? “Võin öelda, et noored on enamasti väga stiilsed. Tundub, et paljud ikka järgivad moetrende. ”Ühest asjast on mehel aga siiski kahju. “Inimesed kardavad eksperimenteerida. Neil oleks nagu foobia värvide vastu! Üldpilt on väga pime – ainult must ja hall ning seda sõltumatult hooajast.” Mees peab seda äärmiselt igavaks. Samuti võiksid Eesti naised tema arvates julgemalt aksessuaare kanda. 

Tim osales ka mõni aeg tagasi Saku Suurhallis toimunud Buduaari LIVE turul ning seal said talle siinsete naiste eelistused väga selgeks. “Selle aasta Buduaari turul proovisid paljud minu esimese kollektsiooni “Against the Law” rõivaid. Naised kaebasid, et mõned asjad on liiga värvilised või liiga julged ja nad eelistaksid neid mustana. Ma jälle kutsun kõike oma turvatsoonist välja astuma ja uusi asju proovima!”

Viimase asjana lisab Tim, et käesoleval hooajal tekib naistel komme sportlikke üleriideid viisakate rõivastega kombineerida. “Seda võib iseenesest ju teha, aga siis tuleb kõik detailselt läbi mõelda – värvid, fassongid – muidu näeb lõpptulemus väga hooletu välja.” 

Kui ka sina soovid end selle noore disaineri tegemistega kursis hoida, siis seda saad sa teha SIIN.

 

Buduaar.ee