VÄRVIKAS MULTITALENT TIM BLUZ: taaskasutus on absoluutselt mittevajalik!

VÄRVIKAS MULTITALENT TIM BLUZ: taaskasutus on absoluutselt mittevajalik!

Tim Bluz’i kohta võib vist julgelt öelda, et tegemist on multitalendiga – mees disainib riideid ja jõuab selle kõrvalt veel ka muusikaga tegeleda. Möödunud nädalavahetusel Saku Suurhallis toimunud Buduaari LIVE turul tegi mees lauljana oma esimese lavadebüüdi. Uurisime tema käest, kuidas Tim ise taaskasutusse suhtub ja kuidas tema esimene suurem esinemine siis läks.

Tim Bluz’i kohta võib vist julgelt öelda, et tegemist on multitalendiga – mees disainib rõivaid ja jõuab selle kõrvalt veel ka muusikaga tegeleda. Möödunud nädalavahetusel Saku Suurhallis toimunud Buduaari LIVE turul tegi mees lauljana oma esimese lavadebüüdi. Uurisime tema käest, kuidas Tim ise taaskasutusse suhtub ja kuidas tema esimene suurem esinemine siis läks.

Tim tunnistab kohe, et tema “teise ringi” asju endale reeglina ei soeta. “Selles suhtes ma olen hästi skeptiline ja ettevaatlik. Mul on tegelikult mingi kummaline energiatunnetus. Paljud ei usu, aga asjad päriselt salvestavad endasse kasutajate energiat ja emotsioone. Kui sa ostad mingi second hand asja, siis see ei ole ju energeetiliselt puhas ja sa ei tea kunagi, kust see tegelikult pärineb, kes seda kasutas ja kuidas ta sellesse suhtus. Kui see asi salvestas negatiivseid emotsioone või tundeid, siis kanduvad need uuele omanikule üle. Võib tekkida ebameeldivus, ärritus, jõuetus – see on kõik energia mõjutus,” räägib Tim, kes peab taaskasutust absoluutselt mittevajalikuks. “Ma tõesti väldin seda! Ma ei käi isegi raamatukogust kirjandust laenamas, vaid ostan poest pigem täiesti uusi raamatuid, aga see on minu isiklik veidrus.”

Tim’i arvates mingist valehäbist second hand kauba soetamise puhul rääkida ei tasu. “Paljud naised otsivad midagi erilist, mida poodidest ei leia – meie valik on hästi piiratud. Second hand annab rohkem võimalusi midagi silmapaistvat krahmata. Buduaari turg on selles mõttes täiesti unikaalne kombinatsioon – see on nagu suur pidu. Võib midagi osta, süüa, juua, staaridega kohtuda või lihtsalt end hästi tunda,” arvab ta.  

Esimene suur lavakogemus läks mehel tagasisidele toetudes väga hästi – Tim armastab seda, mida ta teeb ning seda on kaugele näha! “See on minu jaoks väga uus tunne – see drive, mis lavale astudes tekib, on kirjeldamatu, väga võimas ja põnev! Järgmisel hommikul ärkasin ja mõtlesin, kas see toimus päriselt või oli mul lihtsalt selline unenägu. Teha esimest live‘i kohe Saku Suurhallis on absoluutselt sürreaalne. Muidugi olen tohutult õnnelik, et see tehtud sai!” 

Buduaar.ee