VIDEO: NUBLU lasi välja uue tulikuuma loo “Universum”

Universal Music Estonia

Täna ilmus nublul ja Soome suurimal hiphop staaril Mikael Gabrielil ühissingel ”Universum”.

Lugu paisati universumisse samaaegselt Marta Vaariku poolt tehtud ulmelise videoga.

Mikael Gabriel ja nublu on juba pikka aega naabritena hinnanud üksteise audiovisuaalseid saavutusi ning lõpuks avanes võimalus kahel superstaaril koos musitseerida. Kuigi riigipiiride ületamine on praegu keeruline, siis selle looga tahavadki artistid näidata, et looming ei tunne piire. ”Universum” on ka austusavaldus Mikael Gabrieli Eesti juurtele – tema ema on eestlane ja räppar on oma lapsepõlve suved veetnud Võrus.

”Olen jälginud Eesti muusikamaastikku juba pikemat aega ja soovinud nubluga koostööd teha. Lahe oli seda lugu teha, piire murda ja teha midagi täiesti uut ja teistsugust. Loodan, et see laul innustab ka teisi inimesi oma maailmapilti laiendama,” nentis Mikael Gabriel.

”Universumi” video tegi nublu gigahiti ”für Oksana” režissöör Marta Vaarik: ”Universumi video on lugu maailmapäästmisest. Ei ole välikosmost ilma sisemiseta ja vastupidi. Ajastul, mil olevik on ebakindel, on meil soov kujundada endale ise sobiv tulevik, võtame üle selle universumi! Kehtestame omad seadused ja hakkame hoolima! Mikael Gabriel on päikese sees ja ei suuda enam kauem tähte elus hoida. Komandör Aruna (Jette Loona Hermanis) on emalaeva juht ning kutsub kokku universumi koosoleku, ta peab nublule maailmahukust teatama. Kolm kangelast on väga tähtsal missioonil, et päästa galaktika. Aitab ahnusest, vaja on armastust!”