YOUTUBER DEANA NOOP TARTU TURUL: müüki läheb ka Liina Steini disainitud lõpukleit

Tartu Buduaari turul asub müüma ka tunnustatud youtuber Deana Noop ehk deanabanana, kes mitte ainult ei ole ilus ja edukas, vaid ka stiilne ning vaieldamatult kadestamisväärse garderoobiga sotsiaalmeediastaar. Mis on Deana selle kevade lemmiktrendid ning mida paiskab ta müüki 14. aprillil toimuval Buduaari turul Tartu Kaubamajas?

Mida plaanid müüki panna?

Riietevalik tuleb üsna mitmekesine. Sealt leiab kõike pidulikematest kleitidest kuni kevadiste jakkideni. Tegu on riietega, mida olen vaid kord-paar kandnud, kuid mis on mingil põhjusel kappi seisma jäänud. Müüki läheb ka Liina Steini disainitud lõpukleit, mis on lihtsalt nii ilus, et ma pole suutnud sellest siiani loobuda, kuid kuna ma pole peale lõpetamist seda kordagi selga pannud, on vist aeg see uuele omanikule edasi anda.

Miks on Buduaari turg LIVE üritusel käimine vajalik-kasulik?

On huvitav piiluda teiste garderoobi ning sealt hea hinnaga midagi endalegi soetada. Muidugi säästab taaskasutamine ka keskkonda.

Kas julgustad ka teisi osalema? Miks?

Kindlasti! Buduaari turg on suurepärane viis teha ruumi uutele asjadele ning ühtlasi ka oma garderoobi täiendada.

Millised on sinu selle kevade lemmiktrendid?

Teksajakid, crop top‘id ja kõrge värvliga püksid.

Mida ootad laupäevast enim?

Loodan, et saan lõbusalt aega veeta, Tartus elavate fännidega kohtuda ning loomulikult ka seda, et mu riided leiaksid uued omanikud.

Kohtumiseni juba HOMME!