ŽENJA FOKIN näitas, milline on tema patune unistus

Ei ole mingi saladus, et Eesti üks hinnatumaid stiliste Ženja Fokin armastab shoppamist ning hindab rõivaste juures kvaliteeti ja originaalsust üle kõige. Kuigi garderoob on Fokinil ilmselt juba ammu kartust äratavalt hiiglaslik, jõuab sinna ikka üha uusi esemeid, millest üks on vingem kui teine ning just rõivaste teemal on Ženjal ka üks üsnagi riukalik unistus.

Ei ole mingi saladus, et Eesti üks hinnatumaid stiliste, Ženja Fokin, armastab shoppamist ning hindab rõivaste juures kvaliteeti ja originaalsust üle kõige. Kuigi garderoob on Fokinil ilmselt juba ammu aukartust äratavalt hiiglaslik, jõuab sinna ikka üha uusi esemeid, millest üks on vingem kui teine ning just rõivaste teemal on Ženjal ka üks üsnagi riukalik unistus.

Nimelt postitas stilist hiljuti oma Instagrami kontole pildi, mis kannab vägagi konkreetset sõnumit ja loomulikult on see seotud shoppamisega. Ilmselt unistavad sellisest asjast miljonid naised ja mehed üle kogu maailma, ent reaalsuseks ei saa see suure tõenäosusega mitte kunagi.

Ženja unistab sellest, et ta saaks illegaalsel teel riideid internetist alla laadida. Kes siis seda ei tahaks?

Postitust näed ka Ženja Instagrami kontolt siin