ŽENJA FOKINI ILUNIPP naistele, kes tahavad ilusad välja näha

ŽENJA FOKINI ILUNIPP naistele, kes tahavad ilusad välja näha

Kevad on kohe käes ning paljud naised tunnevad vajadust väikese muudatuse järgi – olgu selleks uus soeng, mantel või koguni totaalne stiilimuutus, ent selge on see, et just kevadisel perioodil vajatakse oma ellu värskendust. Stilist Ženja Fokin jagas igati väärtusliku nipi naistele, kes soovivad kaunid välja näha ja õnnelikud olla.

Kevad on kohe käes ning paljud naised tunnevad vajadust väikese muudatuse järele – olgu selleks uus soeng, mantel või koguni totaalne stiilimuutus, ent selge on see, et just kevadisel perioodil vajatakse oma ellu värskendust. Stilist Ženja Fokin jagas igati väärtusliku nipi naistele, kes soovivad kaunid välja näha ja õnnelikud olla.

Nimelt tõdeb Fokin, et kauni välimuse saavutamiseks ei ole vaja kulutada sadu või tuhandeid eurosid, et lüüa oma ilu lõkkele. “Kui pöörad regulaarse treeningu, tervisliku toitumise ja piisavate unetundidega oma kehale tähelepanu, on sul juba üsna palju eeldusi selleks, et kena välja näha. Muidugi saab nii mõnegi ilutoote abil kaunis veel kaunimaks, kuid soovitan sel kevadel katsetada mõistlikku tarbimist,” soovitab ta.

Selle asemel, et minna kaasa kõikvõimalike uute trendidega ja kulutada raha asjadele, mida sul ilmselt isegi vaja ei lähe, võiks sel kevadel jälgida hoopis seda, mida sinu keha vajab. “Hästi lihtne on kaasa minna kõiksugu kütkestavate reklaamikampaaniatega. Aga stopp! Peatu korraks ja mõtle, mida just sinu keha just nüüd, pärast kurnavat talveperioodi kõige enam vajab. Pole mõtet osta asju lihtsalt seepärast, et keegi ütles, et nad on head. Mõtle, mida sina vajad ja tahad.”

Ženja ilusoovitus naistele, kes tahavad ilusad välja näha, on seega äärmiselt lihtne – kuula oma keha ja tegutse vastavalt sellele, mida sa tunned, et sinu keha vajab. Hoolitsetud ja õnnelik keha kiirgab ilu ka väljapoole!