BOSS toob turule uue naiselikkust kiirgava parfüümi!

6 kommentaari
BOSS toob turule uue naiselikkust kiirgava parfüümi!

 

2009. a aprillis müügile tulev Femme l’eau fraîche on uusim lisand edukatele ning ahvatlevatele BOSSi parfüümidele Femme ja Essence de Femme. Olles Femme by BOSS parfüümvee mahedam tõlgendus, väljendab see õrn, harmooniline uudislõhn ideaalselt naiselikkuse kerget ja muretut poolt. Lihtsalt lubage end parfüümi Femme l’eau fraîche by BOSS meelevalda, et mõjuda hooletult elegantsena ja lisada oma kevadesse värskust. 

Femme l’eau fraîche by BOSS tualettvesi on suurepärane vaba-aja lõhn, selle värskendav tekstuur on endasse haaranud valgete lillede õrna aroomi, mis äratab ja toob esile naiseliku isikupära. Võimaldades nautida kõike kaasaegset olles hooletult stiilne, pakub kergema kontsentratsiooniga Femme l’eau fraîche by BOSS värskendavat täiendust naiselikkust kiirgavale Femme by BOSS parfüümveele ning peenekoeliselt jõulisele Essence de Femme by BOSS kontsentreeritud parfüümveele, mille aroom on sügavuti kaasahaarav ja intensiivne. 

 

Paljud naised eelistavad kevad- ja suvekuudel kergemat parfüümi ning selleks ongi loodud uus Femme l’eau fraîche by BOSS, selles on tunda rohkem freesia ja roosi aroomi, mis muudab lõhna äärmiselt värskendavaks ja energiat andvaks – ideaalne alternatiiv parfüümidele Femme ja Essence de Femme by BOSS ajal, mil päevad järjest soojemaks muutuvad. 

 

Femme l’eau fraîche by BOSS – parfüüm

Särav, siidine ja sensuaalne Femme l’eau fraîche by BOSS on sünonüümiks siiani alahinnatud naiselikkusega. Uus kerge ja värskendav lõhn on hõrk segu mandariinist ja mustsõstrast, millele lisandub valgete lillede külluslik aroom, andmaks edasi tagasihoidlikku, kuid siiski värskendavat elegantsi. 

Lõhna tipp

Lõhna tipus on tunda lopsakat ja puuviljahõngulist mandariini ja mustsõstra segu, mis mängleva kergusega ümbritseb õrna freesia aroome. Lõhna tipu värskus on ilmselge ning annab koheselt aimu parfüümi muretust ja rõõmsast meelest. 

Lõhna süda
Lõhna südame võtmeks on naiselikkus, mida väljendavad õrnad valgeõielised pärgväändik, idamaine liilia ja bulgaaria roosi kroonlehed. Selline lõhnadekombinatsioon moodustab maheda, kreemjalt pehme lillebuketi, mis annab parfüümile üheaegselt nii õrnust kui energilisust.

Lõhna põhi

Lõhna põhja moodustavad rohepuu ja merevaigu kreemjad muskusele sarnased aroomid. Muskus ja merevaik annavad lõhnale iseloomu ning rohepuu sooja puiduhõngulise taustanoodi.  

 

Femme l’eau fraîche by BOSS – parfüümipudel ja pakend

Femme l’eau fraîche by BOSS parfüümipudelis on kaunilt ühendatud ikooniliste Femme ja Essence de Femme by BOSS omadused ning see peegeldab peenetundeliselt mahedama kontsentratsiooniga versiooni. 

Peegeldamaks Femme l’eau fraîche naise rõõmsameelselt loomust kiirgavad õrnroosades toonides parfüümipudel ning selle välispakend usaldatavust ja pehmust, mida rõhutab veelgi pudeli elegantne ümar kuju. Parfüümi nimi Femme l’eau fraîche on kaunis kirjas pudelil ning sellele on lisatud kaks õrna joont, mis rõhutavad parfüümi kergust ja harmoonilist olemust… ja siiani alahinnatud naiselikkust, mida Femme L’eau fraîche by BOSS naine selgelt välja näitab. 

Tootesari

Femme l’eau fraîche by BOSS on saadaval tualettveena (30 ml, 50 ml ja 75 ml).

Femme by BOSS on saadaval parfüümvee, kehakreemi, dušigeeli ja pihustatava deodorandi kujul. 

Essence de Femme by BOSS on saadaval kontsentreeritud parfüümvee ja sära andva lõhnastatud kehakreemi kujul.