Botumax Compact Powder kortsudevastane kompaktpuuder

Botumax Compact Powder kortsudevastane kompaktpuuder

Võitle kortsude vastu juba täna!

Botumax Compact Powder kortsudevastane kompaktpuuder

Hind: 10g 428 krooni

Maaletooja: Glenberg Grupp OÜ

www.glenberg.ee

Tooteinfot leiad: www.coverderm.com

Coverdertooted nüüd müügil ka ilusalongis Scarlett!

Ravi tn.2, Tallinn
Tel: 6414333
scarlett@scarlett.ee

Liitu meie fännilehega
www.facebook.com/coverderm

Üks silmatorkavamaid vananemise tundemärke on näo-, kaela- ja silmaümbrusnaha kortsude teke.

Kortse põhjustavad peamiselt järgmised tegurid:

• Vananemine
• Näolihaste liigne stimuleerimine näoilmete pideva muutmise teel
• Keskkonnategurid, eriti UV-kiirgus (nn fotovananemine)
• Vananemine on loomulik protsess, mis kulgeb läbi aastate ning mida iseloomustavad kindlad biokeemilised, histoloogilised ja füsioloogilised muutused kehas. Pärisnahk õheneb kahel põhjusel. Üheks põhjuseks on rakuvälise maatriksi jaoks olulisi makromolekule (kollageeni, elastiini, fibronektiini jne) tootvate sidekoerakkude arvu vähenemine. Teiseks põhjuseks on fibroblastide sünteetilise aktiivsuse langus. Samas kutsuvad muutused kollageenivõrgustikus esile esimeste nahakortsude tekke. Seega on vananemise aeglustamise seisukohalt äärmiselt oluline kaitsta olemasolevaid kollageenikiude ning aktiveerida naharakkude uuenemisprotsessi.
• Kui me väljendame oma emotsioone naeratamise, kulmude kortsutamise või silmade kissitamise teel tõmbuvad meie nahaalused lihased iga päev tuhandeid kordi kokku. Need pidevad kokkutõmbed tekitavad pinget, mis mõjutab pärisnahka ning soodustab miimikakortsude teket, eriti just suu, lauba ja silmaümbruse piirkonnas.
• Kokkupuude päikeselt kiirguva ultraviolettkiirgusega on tuntud kui naha enneaegse vananemise ja kortsude tekke üks peamisi põhjustajaid. Ultraviolettkiirgus põhjustab pärisnahas oksüdatiivset stressi (vabade radikaalide ületootlust), mille tulemuseks on naha immuunsüsteemi nõrgenemine ning fibroblastide hävimine, viimased aga on naha sidekoe struktuuri muutumatuna püsimise ning seega ka naha kauni välimuse säilitamise seisukohast äärmiselt olulised.

Vaata ka teisi Coverderm BotuMax tooteid!