Clarins Multi-Active Night Youth Recovery Cream – ööhooldus sinu nahale

1 kommentaar
Clarins Multi-Active Night Youth Recovery Cream  – ööhooldus sinu nahale

Kauni naha eelduseks on korralik hooldus ja piisav puhkus – ära unusta tõhusat nahahooldust ka siis, kui magad. Selleks on Clarins välja töötanud uue öökreemi Multi-Active Night Youth Recovery Cream.

Clarins on loonud 30.aastates naistele, kelle päevad on kiired, õhtud pikad ja ööd lühikesed, vananemisvastase naha stressi vähendava öökreemi, mis tagab tõhusa nahahoolduse ajal, mil organism puhkab, kuid naharakud uuenevad.

Uus öökreem sisaldab põhikomponentidena energiat andvat kiivi ekstrakti, naharakkude vahelist kommunikatsiooni parandavat aineühendit Imudilin® ja kollageenkiude taastavat jaanikaunapuu ekstrakti, mis taandavad nahalt enneaegsed kortsud ja väsimusmärgid. Öökreem on saadaval kahes versioonis – siidiselt kerge tekstuuriga kreem normaalsele ja seganahale ja sametpehme kreem normaalsest kuivemale nahale. Jasmiini, freesia ja heliotroobi lõhnanoodid mõjuvad rahustavalt ja annavad kreemile unustamatu aura.

Seega, ükskõik kui suur on sinu unevõlg – Clarinsi uue öökreemiga võid muretult magama minna ning hommikul ärgates on sinu nahk sile, puhanud ja särav!