Garnier 2in1 Tinted Eye Roll

Garnier 2in1 Tinted Eye Roll

Sellel suvel on kõik lubatud, sest miski ei suuda reeta Sinu öiseid tegevusi  – kas siis oled pidutsenud hommikuni või veetnud keskööni kontoris.
Sinu silmad näevad hommikul ja kogu päeva säravad välja!
 
Mis on meie saladus ???

 
Nr 1 silmahooldus Euroopas* Garnier Nutritionist silmaümbruse Roll-On, esitleb täiesti uut 2in1 generatsiooni, mis toimib koheselt tumedate silmaaluste vastu!

* Edasimüüjate püsivastajaskond 11 Euroopa riigis, kus toodetakse 75% Euroopa RMK-st, 2008.

UUS lahendus tumedate silmaaluste jaoks Garnier´lt!

Garnier Youthful Radiance Caffeine Anti-dark Circles 2in1 Tinted Eye Roll-on tumedate silmaaluste vastane kofeiiniga kaks ühes roll-on.
 
Uus masseeriv silmaümbruse roll-on on nüüd topelttõhus ja ühendab looduslike toimeainetega hooldava ja niisutava seerumi ning kauapüsiva tooniva peitekreemi.
Tumedad silmaümbrused saab peidetud koheselt, sest lisaks ergutavale ja vereringet stimuleerivale kofeiinile sisaldab uus 2in1 Tinted Eye Roll-On sidruniekstrakti ja peitekreemi.
On ju teada, et sidruni helendadav toime ning ergutav ja vereringet stimuleeriv kofeiin on suurepärane kombinatsioon, mis aitab võidelda tumedate silmaalustega. Tooniv peitekreem aga aitab varjata tumedaid silmaaluseid koheselt.
 
Valikus kaks tooni – medium ja light

Hind 199kr