Kingakaubamaja kutsub buduaarikad külla!

Kingakaubamaja kutsub buduaarikad külla!

Kõikide veel laos olevate pika säärega saabaste hinnad on nüüd 1900 krooni ning poolpikkade või madalate säärtega saabaste hinnad veelgi soodsamad.
 
Pärast jõulu- ja aastavahetusepausi on Kingakaubamaja taaselustanud ka oma iganädalaste show-room’ide traditsiooni, mis alati klientidele väga meeldinud on.

Kingakaubamaja show-room’id on mõnusad informaalsed üritused, kus on väljas kogu Kingakaubamaja hooajakollektsioon, mängib mõnus muusika ning lisaks ilusate kingade-saabaste hõngule muudab õhustiku mõnusaks väike vein ja amps – just sellist olustikku peavad meie kliendid jalatsite shoppamiseks sobilikuks!

Kingakaubamaja show-room’id on ideaalne võimalus kõiki meie kollektsiooni mudeleid elusuuruses näha, jalga proovida ning seeläbi mugavalt oma lemmikud välja valida. Ei mingit ajalist survet ega ebamugavat poes trügimist, valid nii kaua kui tahad – kasvõi mitmekümne erineva mudeli vahel ja kasvõi sada korda jalga proovides.

Osta saad täpselt Sulle sobival moel:
•kohapeal makseterminali abil (nii deebet- kui ka krediitkaardiga)
•arve alusel ülekandega
•järelmaksuga (esimese jalatsimüüjana Eestis)
 
Tule ise ja võta ka sõbratarid kaasa Kingakaubamaja show-room’ile aadressil Peterburi tee 2f, 6 korrus, Tallinn!

 Järgmised show-room’id toimuvad:
•kolmapäeval 17. veebruaril kell 17.30-19.30
•pühapäeval 21. veebruaril kell 15.00-17.00

Et osaleda, on vajalik eelnev registreerumine kas Kingakaubamaja Facebook’i lehel www.facebook.com/kingakaubamaja  või e-mailil kingakaubamaja@kingakaubamaja.ee .

Veebruaris loosime iga show-room’i käigus kõigi üritusel ostu sooritanud klientide vahel välja paari saapaid, mille valib loosiga võitnud klient ise! Seega ruttu-ruttu oma lemmikuid välja valima aadressile www.kingakaubamaja.ee  ning seejärel juba meie järgmisele show-room’ile!

Kõigi naiste jalgadele ainult parimat soovides,
Kingakaubamaja
www.facebook.com/kingakaubamaja
www.kingakaubamaja.ee