Kingakaubamaja kutsub buduaarikad külla!

1 kommentaar
Kingakaubamaja kutsub buduaarikad külla!

Kõikide veel laos olevate pika säärega saabaste hinnad on nüüd 1900 krooni ning poolpikkade või madalate säärtega saabaste hinnad veelgi soodsamad.
 
Pärast jõulu- ja aastavahetusepausi on Kingakaubamaja taaselustanud ka oma iganädalaste show-room’ide traditsiooni, mis alati klientidele väga meeldinud on.

Kingakaubamaja show-room’id on mõnusad informaalsed üritused, kus on väljas kogu Kingakaubamaja hooajakollektsioon, mängib mõnus muusika ning lisaks ilusate kingade-saabaste hõngule muudab õhustiku mõnusaks väike vein ja amps – just sellist olustikku peavad meie kliendid jalatsite shoppamiseks sobilikuks!

Kingakaubamaja show-room’id on ideaalne võimalus kõiki meie kollektsiooni mudeleid elusuuruses näha, jalga proovida ning seeläbi mugavalt oma lemmikud välja valida. Ei mingit ajalist survet ega ebamugavat poes trügimist, valid nii kaua kui tahad – kasvõi mitmekümne erineva mudeli vahel ja kasvõi sada korda jalga proovides.

Osta saad täpselt Sulle sobival moel:
•kohapeal makseterminali abil (nii deebet- kui ka krediitkaardiga)
•arve alusel ülekandega
•järelmaksuga (esimese jalatsimüüjana Eestis)
 
Tule ise ja võta ka sõbratarid kaasa Kingakaubamaja show-room’ile aadressil Peterburi tee 2f, 6 korrus, Tallinn!

 Järgmised show-room’id toimuvad:
•kolmapäeval 17. veebruaril kell 17.30-19.30
•pühapäeval 21. veebruaril kell 15.00-17.00

Et osaleda, on vajalik eelnev registreerumine kas Kingakaubamaja Facebook’i lehel www.facebook.com/kingakaubamaja  või e-mailil kingakaubamaja@kingakaubamaja.ee .

Veebruaris loosime iga show-room’i käigus kõigi üritusel ostu sooritanud klientide vahel välja paari saapaid, mille valib loosiga võitnud klient ise! Seega ruttu-ruttu oma lemmikuid välja valima aadressile www.kingakaubamaja.ee  ning seejärel juba meie järgmisele show-room’ile!

Kõigi naiste jalgadele ainult parimat soovides,
Kingakaubamaja
www.facebook.com/kingakaubamaja
www.kingakaubamaja.ee