Kuldpruun jume aastaringselt ilma päikese abita!

Kuldpruun jume aastaringselt ilma päikese abita!

COVERDERM SUPERFECTION

Kaunis, päevitunud ja ühtlane jume!

Uudis! TEGEMIST EI OLE ISEPRUUNISTAVA TOOTEGA!

Tegemist on ainulaadse kogu keha jumestustootega, mis püsib peal terve päeva! Esimene kogu keha jumestustoode, mis tagab Teile ühtlase päevitunud jume kogu aasta vältel! SUPERFECTION on tõeliselt innovatiivne toode, mis on niivõrd erinev kõigest, mida Te seni oma kehale kauni jume andmiseks proovinud olete. Toodet on kerge nahale kanda ning see annab Teie kehale koheselt selle kauni päevitunud jume, mida Te niivõrd jumaldate! Veatu, ühtlane, päevitusrantide ja -laikudeta nahk! Kiirelt, lihtsalt ja ideaalselt! Miks mitte alati välja näha nii, justkui oleksite Te äsja päikseliselt rannaliivalt naasnud?

SUPERFECTION annab Teie kehale kauni suvise jume just siis, kui Teie seda soovite. Toode on veekindel ja kuivab koheselt. Lihtsalt kandke toode nahale, ehtige end sündmusele vastavalt ja laske teistel oma ideaalset jumet imetleda!

SUPERFECTION sobib igapäevaseks kasutamiseks ning  seda on kerge seebi ja vee abil maha pesta. Tänu kõrgtehnoloogilisele valgustpeegeldavatel mikroosakestel põhinevale tehnoloogiale paneb SUPERFECTION Teie naha lausa särama. Lisaks sellele muudavad tootes sisalduvad erilised silikoonained Teie naha tõeliselt siidjaks. Glamuur oma parimal kujul!

Superfection kogu keha jumestus…kaitseb Teie nahka päikese eest päikeskaitsefaktoriga SPF 15, on hüpoallergeenne ja sobib kõikidele nahatüüpidele, on veekindel ja kauakestev, püsides nahal nii linnas kui merevees, on saadaval 6 eri toonis, et leiaksite just oma nahatoonile sobivaima.

Hind: 323.- (20,64eur)

Maaletooja ja toodete müük: Glenberg Grupp OÜ

Alates oktoobrist Scarlett ilusalongis, Ravi tn.2, Tallinn

www.glenberg.ee

http://www.facebook.com/coverderm