Maybelline New York UUS kreemjas vaht-jumestuskreem Dream Creamy Foundation!

Maybelline New York UUS kreemjas vaht-jumestuskreem Dream Creamy Foundation!

 

See on jumestuskreemide sensatsioon!

Uus sensatsiooniline kreemjas vaht-jumestuskreem tagab naha rikkaliku niisutuse taevalikult kerge koostisega.

Kestva niisutava toimega jumestuskreem katab veatult, hajub nahaga ühtlaselt ning kingib värske jume kogu päevaks. Ületa täiuslik jumestus ning tunneta siidsiledat täiuslikkust.

Dream Creamy sensatsioon tagab siidiselt sileda naha, katab ühtlaselt ja niisutab kuni 14h.

Dream Creamy jumestuskreemi kõige olulisem koostisaine elastomeer on kui kogu Dreami sarja DNA, mida sisaldavad nii Dream Matte Mousse kui ka Dream Satin Liquid. Elastomeer annab igale Dreami jumestuskreemile erakordse õhulisuse ja elastsuse. Dream Creamy jumestuskreemi koostises sisalduv kreem aga tagab kuiva naha niisutuse kogu päevaks ning on pehmendava ja tasandava toimega. Tulemuseks on perfektne jume ning nahk, mis on niisutatud ja 100% siidpehme. Kui aga vahustada suurel kiirusel kokku elastomeerid ja kreemi, saab tulemuseks täiuslikult segunenud ja rikkaliku tekstuuri, mis sisaldab rohkem kui 30% kreemi ning niisutab nahka 14 tunni jooksul. Dreami sarja uusim sensatsioon tagab Teile siidiselt sileda naha. 

Maybelline New York, kes pakub rohkem kui 200 ilutoodet, on edukalt ühendanud kõrgelt arenenud tehnoloogia ja trenditundlikud teadmised, et luua soodsaid ja innovaatilisi kosmeetikatooteid.