VÕITJA SELGUNUD! Šoppa B-Turul ja võida mõnus puhkusepakett kahele

VÕITJA SELGUNUD! Šoppa B-Turul ja võida mõnus puhkusepakett kahele

Jõulude ajal on tore kallitele inimestele kingitusi teha ja kellele ei meeldiks kingitusi saada? Eriti hea, kui pärast väsitavat šoppingut saab lõõgastuda soojas mullivannis ning unustada stressirohked trügimised, järjekorrad ja närvilised rahvahulgad. Veel parem, kui saad jõuluostud sooritada mõnusalt internetis, kodust lahkumata. B-Turg kingib sulle kaks ühes – pakume mugavat poodlemist 24/7 ja kõigi ostjate vahel loosime välja puhkusepaketi kahele Rakvere Aqva Spas.

Jõulude ajal on tore kallitele inimestele kingitusi teha ja kellele ei meeldiks kingitusi saada? Eriti hea, kui pärast väsitavat šopingut saab lõõgastuda soojas mullivannis ning unustada stressirohked trügimised, järjekorrad ja närvilised rahvahulgad. Veel parem, kui saad jõuluostud sooritada mõnusalt internetis, kodust lahkumata.

B-Turg kingib sulle kaks ühes – pakume mugavat poodlemist 24/7 ja kõigi ostjate vahel loosime välja puhkusepaketi kahele Rakvere Aqva Spas.

Pildinäide

Et loosimises osaleda, tee nii:

* osta B-Turult mõni ese – loosimises osalevad asjad, mis on ostetud vahemikus 1. – 23. detsember 2013 

* lisa kas B-Turu või Buduaari Facebooki kontole loosimängu alla pilt ostetud kaubast, millel on näha ka müüja B-Turu kasutajanimi. Selle võid näiteks lipiku peale kirjutada ja ostetud asja kõrvale/peale panna. 

* ühte eset ei ole mõtet mitu korda lisada, aga erinevad ostud tasub postitada, nii on võiduvõimalus suurem

* loosimine toimub 31. detsembril 2013

Võidupakett sisaldab ööbimist kahele Rakvere Aqva Spas koos hommikusöögi ning piiramatu sauna- ja veekeskuse kasutamisega.

 

Mõnusat jõulušopingut!

Õnnelikuks puhkusepaketi võitjaks osutus Merli Soolind! Palju õnne!

Võtame võitjaga ühendust.

 

B-Turg.ee