KUIDAS PANNA MEHE eksnaisel suu kinni?

KUIDAS PANNA MEHE eksnaisel suu kinni?

“Eesti konnatiigis on paraku keeruline kohata sellist meest, kel ei oleks eksnaist,” kirjutab Mariana Buduaarile. “Ma tean nn eksnaisi, kes saavad väga hästi läbi uue naisega. Aga tean ka selliseid, kes on tõeliseks koormaks ja vaevaks uuele paarile. Minu mehe eksnaine Monika kuulub nende trouble maker‘ite hulka.”

“Eesti konnatiigis on paraku keeruline kohata sellist meest, kel ei oleks eksnaist,” kirjutab Mariana Buduaarile. “Ma tean nn eksnaisi, kes saavad väga hästi läbi uue naisega. Aga tean ka selliseid, kes on tõeliseks koormaks ja vaevaks uuele paarile. Minu mehe eksnaine Monika kuulub nende trouble maker‘ite hulka.”

“Kuigi lahkuminek ei toimunud minu pärast ning see toimus juba pool aastat enne seda, kui me kohtusime, on eksnaine nüüd nõuks võtnud oma endist meest igal kujul laimama hakata. Minuni on jõudnud igasuguseid, jutte alustades sellest, et mees on voodis mõttetu ja väikese peenisega (mis ei vasta tõele) ja lõpetades sellega, et mees üritab teda tagasi võita,” on naine nõutu. “See on aga täielik vale ja ma ei saa aru, miks ta sellist asja räägib, kui ta ise ka teab, et see ei vasta tõele.” Lisaks valetab Monika ka Mariana kohta, väites, et naisel on tegelikult veel üks silmarõõm välismaal ning naine ise rääkivat linna peal, et  mehel on väike peenis. “Ma olen lihtsalt nõutu, ei oska midagi teha. Tundub, et see naine tahab lihtsalt paksu pahandust tekitada meile, et me tülli läheks.

Väidetavalt on mees oma eksnaisega mitu korda sel teemal ka rääkinud. “Naine loomulikult ütleb, et ta pole selliseid asju rääkinud ning teda üldse ei huvita, mida me teeme ja kuidas meil läheb. Aga miskipärast ei kao jutud kuhugi ja need jõuavad endiselt minuni. Mul on selline tunne, et ta teebki seda minu kiusamiseks, et mina tunneks end halvasti ja et inimesed naeraks minu üle, et olen koos mehega, kes tegelikult armastab oma eksnaist või kellel on väike peenis. Täpselt nii on seda ka mitu inimest mulle ütlema tulnud purjus peaga, et neil on kahju, et mind ära kasutatakse. Tegelikkuses on see kõik selle kohutava naise väljamõeldis ning meil läheb väga hästi.”

 

“Tean, et ma pole ainuke, kel mure mehe eksnaisega. Kuidas panna selle naise suu kinni, et ta ei laimaks ja ei teeks halba? Mida teised selle lõpetamiseks teinud on,” küsib Mariana.  

 

Saada meile oma lugu.

Sel suvel saad iga avaldatud loo eest tellida endale ühe Buduaari ajakirjadest postkasti ( Buduaar, Buduaar Teen, Jamie, Buduaar Brain Book).