4 inimest, kellele võiksid andeks anda veel sel aastal

4 inimest, kellele võiksid andeks anda veel sel aastal

Meie kõigi elus on inimesi, kes lihtsalt käivad närvidele, isegi kui nad pole midagi otseselt halba meile teinud. Andesta neile veel selle aasta sees ja sinust saab parem inimene.

Meie kõigi elus on inimesi, kes lihtsalt käivad närvidele, isegi kui nad pole midagi otseselt halba meile teinud. Andesta neile veel selle aasta sees ja sinust saab parem inimene.

 

Juuksur

Sa oled üritanud talle korduvalt öelda, et sulle ei meeldi triibud, kihiline lõikus ega lokid. Aga ometi teeb ta neid järjekindlalt sulle edasi. Anna talle andeks, sest tema näeb sind just nii ilusana, ega ürita su elu meelega rikkuda. Lõppude lõpuks, juuksed kasvavad ju edasi ja midagi pöördumatut pole toimunud. Otsi endale parem uus juuksur.

 

Rikas sõber/sõbranna

Meil kõigil on selline sõber. Kui sa teda esimest korda kohtasid, ei tundunud ta teistmoodi. Siis hakkas ta endale uut korterit otsima, kaebles nagu me kõik kõrgete hindade üle ja ostis hoopis väikese maja Piritale. Ja ta on joogatreener! Ning sulle meenub jälle, et tema vanemad on rikkad … Samal ajal kui sina saad vaevu hakkama palgapäevast palgapäevani, käib tema oma perega igal aastal pikal reisil. Aga kas sa ikka pead selle pärast teda vihkama, et ta sündis jõukasse perre? Muidu on ta ju täiesti normaalne ja armas inimene, kes isegi ei eputa oma rahadega. Luba endale 15 sekundit enesehaletsust ja ole talle hea sõber edasi. Sest see on kallim kullast.

 

Närviajav kolleeg

Ta ei meeldinud sulle juba siis, kui ta teile tööle tuli. Aga nüüd on tema uus boss ja see ei tee teda just meeldivamaks. See koht oleks pidanud olema sinu ja sul on õigus olla tige ta peale! Kuid ära raiska oma energiat, see ei tee asju paremaks. Ega ta ju ise ennast bossiks ei määranud. Nii et ärka üles – sinu tööd ei hinnatud juhatuse poolt piisavalt ja ehk oleks aeg suunata see vihaenergia uue töö otsingutesse.

 

Sina ise

See on kõige raskem – andestada endale. Andesta endale möödunu eest, aga ka kõige selle eest, millega sa tulevikus hakkama saad. Kui sa pole olnud sellel aastal nii helde, nii viisakas, nii julge kui võiks ja mõnikord oled isegi ebasõbralik olnud, siis anna endale andeks. Sest sa vähemalt üritasid. Vigu teevad  kõik ja teed ka sina edaspidi. 

Tee endale uueks aastaks ambitsioonikas plaan ja planeeri suurepäraseid asju, ära ole vihane, kui kõik ei õnnestu. Andesta endale, nii saad sa edasi proovida uusi asju enda elus.

 

Oprah.com