9 märki, et Su kallim on ikka veel kinni oma endises

Paarisuhte algus võib joovastusest hoolimata olla ebakindel aeg ning seda eriti siis, kui Su kallim pole oma endisest veel üle saanud. WebMD .com toob teieni 9 märki, kuidas aru saada, et Su partner on ikka veel kinni oma endises tüdruksõbras.

Paarisuhte algus võib joovastusest hoolimata olla ebakindel aeg ning seda eriti siis, kui Su kallim pole oma endisest veel üle saanud. WebMD.com toob teieni 9 märki, kuidas aru saada, et Su partner on ikka veel kinni oma endises tüdruksõbras.

1. Ta räägib eksist liiga palju

Endised partnerid on osa elust ja neist peab rääkima. Oluline on aga mõista, et kui endise armastatu nimi kerkib vestluses liiga tihti esile, võib see uut suhet häirima hakata. Kui uuele partnerile räägitakse liiga palju eelmisest suhtest või eelmisest tüdruksõbrast, takistab see mõlemal uut suhet täiel rinnal nautimast.

2. Ta ei räägi eksist üldse

Kuigi liigne rääkimine ei tule kasuks, pole eelmisest suhtest vaikimine ka hea. Kui Su kallim ei taha varasemast tüdruksõbrast üleüldse rääkida, tasuks küsida selle põhjust. Tihti võib selle taga olla süütunne.

3. Luuramine ja ühenduse pidamine

Kui mees luurab korrapäraselt endise tüdruksõbra järgi ning peab temaga ühendust, on uuel partneril õigus nende suhte tüübi kohta teada saada. Kui uus partner ei nõustu endiste kallimate flirdi, telefonikõnede või kohtumistega, austatakse pühendunud suhtes olukorda ning lõpetatakse suhtlemine. Suhtlemise lõpetamine ei pea siiski olema püsiv, kuid probleemi ilmnemisel tuleb sellest rääkida, sest uue kallima usaldama õppimine võtab aega.

4. Luukere kapis

Klassikaline õudusstsenaarium on endise kallima nime nimetamine seksi ajal, veelgi halvem just orgasmi hetkel.

5. Mälestusesemed

Karile jooksnud armastusega seotud esemed ja mälestused on tähtsad asjad leinast üle saamiseks. Kui kurbus on möödas ja suhtest on üle saadud, tuleb osata esemetest loobuda. Uus partner võib leebelt paluda vanade piltide vahetamist uute vastu.

6. Tunnete kõikumine

Isikuga, kelle tunded igapäevaselt kõiguvad, tasuks olla ettevaatlik. Tihti muutuv käitumine võib olla märk käsitlemata tunnetest. Selline inimene võib ühel hetkel käituda külmalt ja olla teise vastu julm ning kui seejärel südametunnistus piinama hakkab, muutub ta jälle kirglikuks.

7. Ta ei soovi ennast siduda

Igaühel meist on omad piirid ja käsitlus sellest, kui sidunud ta olla soovib ning mida teiselt ootab. Siiski tasuks olla ettevaatlik selliste lausete puhul:

”Ma armastan sind, aga ma ei ole sinusse armunud”.

”Olen sinusse armunud, aga tahan ka teistega kohtamas käia”.

Eriti tähelepanelik tasub olla, kui partner mõtleb tihtipeale, miks ikkagi ta oma eelmisest kallimast lahku läks. See võib olla märk, et ta pole uueks suhteks veel valmis.

8. Probleemid seksiga

Erektsiooni või orgasmiprobleemid võivad tuleneda eelmisest suhtest. Süütunne võib tekitada madalat enesehinnangut ja väärtusetut tunnet ning kallimal võib olla raskusi armastuse vastu võtmisega. Siiski võivad seksiprobleemide põhjused peituda ka muus.

9. Kahtlused

Kui avastad, et soovid kontrollida partneri mobiili, e-kirju ning tuhnida tema asjades, on suhtes tõsine usalduse probleem. Sageli tunnetatakse, et kõik ei ole justkui korras. Intuitsiooni tasub kuulata ning rääkida teise poolega, mis Sind vaevab. Oluline on asjad omavahel rääkides selgeks teha, sest vahel ei osutu instinkt õigeks.


Anneli Allikas-Parv