Armastus ei küsi vanust

8 kommentaari

\"\"Kui 16-aastane Rebecca räägib oma poiss-sõbrast, kõlab see kõik justkui tavaline teismelise armulugu. Ainult mitte pärast seda, kui ta mainib, et tema armastatu on olnud 29 aastat abielus.

Liis Toome

Inglismaa

\"\"Kui 16-aastane Rebecca räägib oma poiss-sõbrast, kõlab see kõik justkui tavaline teismelise armulugu. Ainult mitte pärast seda, kui ta mainib, et tema armastatu on olnud 29 aastat abielus.
Rebecca armastus Calum ei ole mitte lihtsalt abielus ja kolme lapse isa, vaid ta on tüdrukust 41 aastat vanem. Ajal, mil neil kahel algas armastusromass, oli Rebecca vaid 15-aastane ja Calum pidi alaealisega seksuaalvahekorras olemise eest teatud aja vangis istuma.

Ei vanusevahe ega ka väljend “vang” pane neiut loobuma oma armastatust. Ta on veendunud, et on leidnud oma tõelise armastuse, kes paraku on 57-aastane mees.
Nüüd, kui mees on oma naisest Annest (58) lahku läinud, loodab Rebecca rajada oma kodu koos Calumiga.
“Ma olen närvis ja ärevil, mis saab tulevikust”, lausub Rebecca.  “Calum ei ole pervert. Ta ei ole mind mitte millekski sundinud. Kõik mis ta on kunagi teinud on see, et ta on minu järele vaadanud.”

Armastuslugu sai alguse 2005. aastal, kui Calum oli esinemas oma folkbändiga Shotimaal. Mees mängib bändis viiulit.
Rebecca läks koos oma hooldaja May’ga (59) tantsima. (Ema  hülgas tüdruku, kui ta oli kahene)
Rebecca  ja May jutustasid omavahel, kui tuli Calum ja palus ta tantsima.
Rebecca räägib: “Ta meeldis mulle kohe. Tal on ilusad silmad ja kena tagumik. Ma olin juba enne seda valetanud oma vanuse kohta, et saaksin tantsima tulla, seega ütlesin ma Calumile, et olen 16- aastane. Ma sain aru, et ta on tunduvalt vanem minust, aga ma ei hoolinud sellest. Minu eelmine poiss-sõber oli üle neljakümne ning mul on ennegi vanemaid poisse olnud.”

Nad keerutasid jalga terve õhtu tantsupõrandal ning õhtu lõpul suudles Calum tüdrukut otse huultele. Vahetati omavahel numbreid ja enne kui Calum hakkas järgmisel päeval koju tagasi sõitma, viis May ja Rebecca lõunatama. Järgmised kuud saatis mees neiule iga päev sõnumeid, kuid tüdruk tunnistab, et kaotas kiirelt huvi. “Ma ei saatnud talle sõnumeid, sest mul oli kiire oma sõpradega ning ausalt öeldes ei hoolinud ma Calumist enam.”

Septembris aga tuli mees koos sõpradega tagasi neiu kodukohta ning Rebecca tunded mehe vastu muutusid taas kuumaks: “Ta tuli May juurde.  Kui ma teda taas nägin, mõistsin ma, kui palju ta mulle meeldib. Me kallistasime. Pärast seda saatsime me sõnumeid ja helistasime iga päev. Ta on suurepärane kuulaja ja ta on alati minu jaoks olemas. Ta ajab mind naerma ja on väga lahke mees.” 
Calum käis pidevalt Rebeccal külas, kuid veebruaris magas paar esimest korda, hotellis. “Ma ei suutnud uskuda, et ta oli nõus olnud 5 kuud minu järgi ootama. See ei olnud mul esimene kord mehega magada, kuid ma ootasin seda õhtut kaua. Ta oli väga romantiline ja õrn. Ta ütles mulle, et armastab mind, kuigi ma teadsin, et ta on abielus. Sel hetkel tundsin ka mina armastust”, õhkab Rebecca.

Nende armastuslugu jätkus Shotimaal kuni märtsini 2006, kui Rebecca ex-boyfriend avastas tüdruku poolalasti pildi neiu mobiilist.
“Ma olin 15-aastane ja ma teadsin, et minu endine poiss võib seda kellelegi öelda. Ma tunnistasin Calumile oma tõelise vanuse 2. aprillil telefoni teel. Ta oli maruvihane.”
4.aprillil Calum arreteeriti – kaks nädalat enne Rebecca 16. sünnipaeva.
Rebcca räägib: ”See oli kohtuav. Tundsin end nii halvasti, et olin valetanud oma vanuse kohta.” 
Enne Calumi vangistust kohtusid nad tihti ja veetsid koos öid.  Meest süüdistati alaealisega seksuaalvahekorras olemise eest 67 päevaks vangi.
“Ta helistas mulle iga päev ja saatis kirju. Ma tahtsin teda väga külastada, aga sotsiaaltöötajad ei oleks mul seda teha lubanud”, nutab Rebecca.

Ta läks meest vaatama kohe, kui vangistus oli lõppenud (oktoobris) ja juba novembris magasid nad taas mehe kodus, mida ta jagas siis oma naisega.

“Ma räägin oma lugu, sest ma tahan, et kõik saaksid aru, et see oli minu, mitte Calumi viga. Mina valetasin oma vanuse kohta. Calum on täiesti süütu!” Tüdruk on optimismi täis, kuna mees läks lahku oma naisest ning ta ootab põnevusega oma elu koos Calumiga.
 Rebecca lisab: “Ma loodan, et me läheme koos edasi ja keerame oma elus uue lehekülje. Ma tahan magama minna ja ärgata hommikul mehe kõrval, keda ma armastan.”