Kuidas ta küll endale saada?

Niisiis, ta meeldib sulle. Kutsu seda siis lihtsalt armumiseks, liblikateks kõhus või armastuseks esimesest silmapilgust, kuid selge on see, et ta meelib sulle. Ja väga. Nüüd on küsimus selles, kuidas sa ta küll endale saaksid!? Vastus on lihtne - hakka kohe tegutsema, siin on mõned nõuanded, mida järgides võite juba homme käsikäes sügisesse jalutada!

 

Niisiis, ta meeldib sulle. Kutsu seda siis lihtsalt armumiseks, liblikateks kõhus või armastuseks esimesest silmapilgust, kuid selge on see, et ta meelib sulle. Ja väga. Nüüd on küsimus selles, kuidas sa ta küll endale saaksid!? Vastus on lihtne – hakka kohe tegutsema, siin on mõned nõuanded,  mida järgides võite juba homme käsikäes sügisesse jalutada!

Ole sina ise!

Meestele meeldivad naised, kes on loomulikud. Pigem tagasihoidlikud, kui liialt agarad ja pealetükkivad. Sul ei ole vaja hakata mängima mõnd teist rolli. Ole lihtsalt selline nagu sa oled kodus oma vanematega või sõpradega – loomulik. Sul ei ole vaja hakata rääkima valjemalt, naerma või naeratama rohkem kui tavaliselt.

Ära löö end liiga üles!

Kui sa tunned end mugavalt väga lühikestes pükstes, kõrgetes kontsades ja väga tugeva make up’iga, siis kanna neid julgelt! Kui sa aga ei tunne end nendes hästi, siis vali oma naturaalne look, mis mõjub väga atraktiivsena.

Tõmba tähelepanu oma plussidele!

Ära kanna ebamugavaid moeröögatusi, kui sa ei tunne end nendes hästi. See tapab kogu su enesekindluse ning kokkuvõttes ei saa sa sellest mingit kasu. Pigem mõtle selle üle, mis on sinus rõhutamist väärt. Olgu selleks siis sinu figuur, suurepärane jume või kaunid juuksed.

Haara ohjad enda kätte!

Ära raiska tervet õhtut palvetamisele, et millal ometi ta mind kõnetama tuleb!?! Tee seda ise! Saada talle võluv naeratus ning ütle tere. Usu, sinu enesekindlus lööb ta pahviks!

Uuri välja, mis talle meeldib!

Uuri välja tema lemmikud – sport, söök, autod ning juhi vestlus sinna suunda. Näita talle oma teadmisi nendest valdkondadest ning siirast huvi.

Olgu sul lõbus!

Kõige tähtsam, et tunneksid lõbu sellest, mis toimub. Kui oled seltskonnas oma sõpradega, ära passi teda nagu kütt, see võib teda hoopis sinust eemale peletada. Naudi sõprade seltskonda, naera ja räägi elavalt juttu nagu tavaliselt. See tekitab temas soovi sulanduda sinu rahva hulka ja nautida just Sinu seltskonda. Kui ta möödub, naerata talle või tervita teda.

Anna talle märku, et oled vaba!

Näiteks kui tema või sina olete seltskonnast lahkumas, anna talle vaikselt märku, et oled vaba. Kui ta ka seekord midagi ette ei võtnud, siis peale vihjet teeb ta seda kindlasti!

Rääkige igapäevastel teemadel

Kui olete koos suures seltskonnas või lausa kahekesi, siis võtke luubi alla teemad, mida inimesed tavaliselt kõige rohkem arutavad, sinna hulka kuuluvad kontserdid, mis on tulemas, head filmi- ja restoranisoovitused. Need on teemad, mis aitavad kõige paremini kaasa pikema vestluse loomisele. Räägi loomulikult ja mitte liialt agaralt, nii võid õige pea ta südame võita.

 

Milline on sinu moodus? Mida oled proovinud? Kuidas läks? Jaga oma õnnestumisi ja ka ebaõnnestumisi meiega…

 

 

 

Triin Tisler