Mida ei tohiks süüa esimesel kohtamisel?

Õhtul ootab Sind ees teie esimene romantiline õhtusöök restoranis? Mõtle hoolikalt järele, mida endale põske pista ja mida mitte, soovitab Guyism.com.

Õhtul ootab Sind ees teie esimene romantiline õhtusöök restoranis? Mõtle hoolikalt järele, mida endale põske pista ja mida mitte, soovitab Guyism.com.

Määriv toit

On raske näida ahvatlev, kui nägu on kastet täis. Väldi vähemalt spagette, hamburgereid, juustuseid toite või suppe, milles on pikad nuudlid. Kuigi püüad olla ettevaatlik, võib söömine lõppeda süllekukkunud söögi või toiduse lõuaga.

Kiirtoit

Esimesel kohtamisel pole ehk tark tegu minna einestama esimesse kiirtoidu restorani. Kuigi Sa ilmselt ei ootagi õhtusööki viietärni restoranis, viitab kiirtoidusöögikoht sellele, et mees pole Sinu nimel valmis vaeva nägema. Kui õhtu on plaanis linade vahel lõpetada, siis pole ka kuigi tark tegu veeta õhtut kohas, mis on täis lapsi.

Burrito

Kui Sa ei taha terve õhtu vaevelda kõhugaaside käes või selgitada, miks Sa nii tihti tualettruumis käid, tasuks burrito vahele jätta. Väldi ka tšillit, karrit ja rohkelt piimatooteid sisaldavad sööke.

Valmistoit

Kui oled kutsunud kaaslase enda koju nautima omavalmistatud sööki, tee eine tõepoolest ise. Otse pakendist väljavõetud ning üleskuumutatud valmistoit ei avalda muljet.

Rootsi laud

Sul on piisavalt aega tutvustada oma söömisoskusi siis, kui teie suhe on kaugemale edenenud. Vaevalt meeldiks Su kaaslasele vaadata, kui palju toitu suudad taldrikule kühveldada ning seejärel ära süüa. Ning kui sööd liiga palju – mis on rootsi lauas peaaegu vältimatu – ei jaksa Sa pärast enam romantikale mõelda.

Spinat

Jah, spinat on tervislik, kuid nii on ka seks, mida Sa ei saa, kui Su hambavahed spinatit täis on. Ka pesto kinnitab end vaenulikult igasse hambavahesse.

Sibul

Kui Sa ei soovi õhtu lõppedes suudlust saada, siis kõige kindlam on süüa sibulat või küüslauku. Nii maitsvad kui need ka on, ei taha keegi suudelda partneriga, kelle hingeõhk haiseb sibula järele. Ja mida iganes Sa kohtingul ka ei sööks, lõpeta eine nätsu või pastilliga.

 

Anneli Allikas-Parv