Mille kohta naised meestele valetavad?

Igaüks meist poetab mõnikord väikse valge vale, eriti kui suhe on alles algusjärgus. Sheknows.com koostas nimekirja kõige enamlevinud valedest, mida naised meestele räägivad.

 

Igaüks meist poetab mõnikord väikse valge vale, eriti kui suhe on alles algusjärgus. Sheknows.com koostas nimekirja kõige enamlevinud valedest, mida naised meestele räägivad.

Olen maganud ainult viie mehega”

Ükski naine ei taha näida lõdva püksikummiga, seega vähendab enamus oma seksuaalpartnerite arvu.

”Mu abikaasa ei tea, kui paljude meestega ma tegelikult enne abiellumist seksisin,” sõnab 28aastane Lydia. ”Ütlesin talle, et viiega, kuid jätsin mainimata, et selle viie ette käib veel teine number. Mida ta ei tea, ei saa talle ka haiget teha.”

Asi pole sinus, see on minus”

Mõlemad sugupooled kasutavad suhtest väljasaamiseks valesid. Kuigi see võib olla ka sedasi, kuid enamjaolt on siiski nii, et lahkumineku põhjus peitub partneris.

Ma kaalun 45 kilo”

Enamik naisi on oma kaalu tõttu ebakindlad ning kui küsida nende kaalunumbrit, muudavad selle väiksemaks. Nad ei valeta meeste petmiseks, vaid nad tahaksid tegelikult ka vähem kaaluda.

Mul ei ole midagi viga. Kõik on korras”

Kui naine vaikib või on tujukas ning kui mees uurib selle põhjust, saab ta tihtipeale vastuseks, et kõik on korras. See on aga vale.

”See on meeste ja naiste juures suur erinevus,” sõnab 32aastane Joel. ”Kui mu tüdruksõber tüütab mind, siis ma ütlen talle seda. Kui olen närvis ja see pole kuidagi temaga seotud, siis ma ütlen ka seda talle. Naiste juures peab aga tihtipeale arvama, et mis tal viga on.”

Mind ei häiri kui sa sõpradega välja lähed”

Tegelikult häirib ikka küll. See muudab naise hulluks. Osa naisi muretseb kogu selle aja, mil mees oma sõpradega väljas veedab, et ega ta ometi teisi naisi ei vaata või mis veel hullem, ei peta.

Kas oled kunagi ühtegi neist valedest ka ise kasutanud?


Anneli Allikas-Parv