Mis on positiivset vallalise naise elus?

Mida teha kui sinu hingesugulane pole veel teed sinuni leidnud? Kas otsida kiiresti keegi, kellega lihtsalt leivad ühte kappi panna, sest kõikidel su sõbrannadel juba on mehed?

Mida teha kui sinu hingesugulane pole veel teed sinuni leidnud? Kas otsida kiiresti keegi, kellega lihtsalt leivad ühte kappi panna, sest kõikidel su sõbrannadel juba on mehed? Vallalisena jäävad paljud uksed sinu jaoks avatuks ning paljud variandid ootavad katsetamist. Leia niikaua vallalise elus häid külgi kui õige armastus leitud on.

Mis on head vallalise naise elus?

1- Sa võid teha mida tahad just siis kui sa seda tahad

Vallalisena on kogu maailm sinu käe all. Sa võid minna sinna kuhu sa tahad just siis kui sul selleks tuju on. Sa ei pea kellelegi aru andma kui tahad keset ööd randa jalutama minna või telekast midagi totrat vaadata. Keegi ei nääguta su kallal kui kell 3 öösel külmkappi rüüstama lähed ja kogu järgmise päeva toidu nahka paned. Võid suhelda kellega tahad, sa ei pea muretsema, et äkki su mehele ei meeldi su sõbrad või sõbrannad. Sa võid harrastada kõige jaburamaid hobisid ja tunda end seejuures hästi.  

2- Sa võid rahulikult seda õiget oodata

Teadmine, et sul pole kuhugi kiiret ning võid rahulikult oma hingesugulast otsida, on mõnikord päris kosutav. Sa võid elada ainult endale, ei pea kellestki sõltuma ning võid vabalt ringi vaadata ilma, et peaksid kellelegi aru andma. Võid maha pidada kõige rajumad peod, teha kõige meeletumaid tegusid ning seejuures ei pea end iial süüdi tundma. Kui tuju tuleb, võid kasvõi poe nurga taga üleannetult oma seksika naabripoisiga suudelda. Oota ära õige inimene ning abiellu armastuse, mitte millegi muu pärast. Niikaua aga naudi võimalusi, mida elu sulle pakub!

Valed põhjused suhte alustamiseks on: