Põnev fakt: naised, kes tahavad suhet, valivad sellise mehe

Põnev fakt: naised, kes tahavad suhet, valivad sellise mehe

Inglismaal viidi hiljuti läbi uuring, kus selgus, et 72% naistest eelistab pigem tavalise välimusega meest, kui seksikate kõhulihastega hurmurit. Paksud kiharad, lihaselised jalad, tugev biitseps ning ilus näolapp polegi see, millest naised unistavad? Uuringus selgus, et naised vajavad rohkem turvatunnet ning tähelepanu, kui seda, et neil oleks kodus kena välimusega mees. Seega eelistatakse väikese kõhukesega ning lihtsa olemisega mehi, kes ei peta ning kellele saab alati kindel olla. 

Inglismaal viidi hiljuti läbi uuring, kus selgus, et 72% naistest eelistab pigem tavalise välimusega meest, kui seksikate kõhulihastega hurmurit. Paksud kiharad, lihaselised jalad, tugev biitseps ning ilus näolapp polegi see, millest naised unistavad?

Uuringus selgus, et naised vajavad rohkem turvatunnet ning tähelepanu, kui seda, et neil oleks kodus kena välimusega mees. Seega eelistatakse väikese kõhukesega ning hea huumorisoonega mehi, kes ei peta ning kellele saab alati kindel olla. 

Mis aga petmisesse ning meeste välimusse puutub, siis mitmed uuringud on tõepoolest näidanud, et kena välimusega mehed kipuvad rohkem petma!

Millest see tuleneb? Tegelikult on asi lihtne. Mehed, kes näevad väga head välja, on edevamad ning enesekindlamad ja vajavad ka rohkem tähelepanu. Nad otsivad seda tähelepanu sageli ka väljastpoolt suhet ning teadmine, et nad suudavad pea iga naise rajalt maha võtta, võibki viia petmiseni. Nad ei karda üksi jääda ning ei tunne vajadust end siduda. 

Tavalise välimusega meeste prioriteedid on pisut teistsugused – nad ei pööra oma välimusele niivõrd palju tähelepanu, pigem panustatakse karjääri tegemisele ning kui nad armuvad ja leiavad naise, kes tundub nende jaoks “liiga hea, et olla tõsi”, siis ei teki neil mingit vajadust petta. Nad hoiavad seda suhet ja kuna nad lihtsalt ei ole loomupoolest nii edevad kui ilusad mehed, siis ei teki neil vajadust minna tähelepanu võõrastelt naistelt otsima.

Lisainfot selle kohta, miks ilusad mehed rohkem petma kipuvad, vaata siin ja siin

Mida sina sellest arvad? 

 

Buduaar.ee