Reklaam sulgub sekundi pärast

Suhe kisub igavaks? Proovi “tähestiku kohtinguid”

Paar
Paar — FOTO: 123rf

Kui olete oma partneriga juba mõnda aega koos olnud, on väga lihtne oma suhet autopiloodile panna. Te käite samades restoranides, vestlete samadel teemadel ja vaatate samu telesaateid enne magamaminekut. Kuidas oma suhet aga värskendada?

Põhja-Carolinast pärit sisulooja Stephanie Booe leidis lõbusa ja loova viisi oma suhet elavdada, tehes seda, mida ta nimetab "tähestikuõhtuteks". Viimase paari kuu jooksul on ta jaganud kontseptsiooni kohta videoid Instagramis, kus neid on vaadatud miljoneid kordi. TikTokis on viimasel ajal populaarsust kogunud ka “tähestiku kohtingud” ning platvormil kogus kuulsust 2022. aastal selleteemaliste videote looja Abby Benson-Schwallielt.

Reeglid on pigem lihtsad: valite tähestiku tähe ja planeerite oma kohtingu selle tähega algavate tegevuste ümber. Näiteks A-tähega kohtinguks planeerite romantilise autosõidu. B-tähega teete kohtinguõhtuks koos banaanileiba. Võimalusi on lõputult.

Pidage aga meeles, et kohtinguõhtu ei pea olema kallis ega uhke, et olla nauditav. Oluline on nautida üksteise seltskonda ja proovida midagi lõbusat!