Oprah 27-28.11: Nipid eluea pikendamiseks!

Lisa kommentaar

“Kui sa toitud tervislikult ja oled sportlike eluviisidega, siis ma ei näe põhjust, miks sa ei võiks elada 100-aastaseks!” Just nii arvab Dr. Oz ja arutleb sellel teemal 27.11 ja 28.11 toimuvas Oprah saates. Et elada 100-aastaseks, peame me ise seda uskuma, loomulikult ei saa me vältida erinevaid haigusi, nagu vähk, südamehaigused või mõnda muud surmahaigust. Kuid usk ja tervislikud eluviisid võivad meie eluiga kindlasti pikendada. Kui see teema tundub sulle huvitav ja tahaksid teada nippe eluiga pikendamiseks ja kuulda Dr. Oz nõuandeid ja arutlust, siis vaata kindlasti 27. ja 28. novembril Oprah saadet! Saadet näeb Kanal 11-st, mõlemal päeval kell 19:40. Tule jaga oma mõtteid sel teemal ka Buduaari telefoorumis!  

“Kui sa toitud tervislikult ja oled sportlike eluviisidega, siis ma ei näe põhjust, miks sa ei võiks elada 100-aastaseks!” Just nii arvab Dr. Oz ja arutleb sellel teemal 27.11 ja 28.11 toimuvas Oprah saates.

Et elada 100-aastaseks, peame me ise seda uskuma, loomulikult ei saa me vältida erinevaid haigusi, nagu vähk, südamehaigused või mõnda muud surmahaigust. Kuid usk ja tervislikud eluviisid võivad meie eluiga kindlasti pikendada.

Kui see teema tundub sulle huvitav ja tahaksid teada nippe eluiga pikendamiseks ja kuulda Dr. Oz nõuandeid ja arutlust, siis vaata kindlasti 27. ja 28. novembril Oprah saadet!

Saadet näeb Kanal 11-st, mõlemal päeval kell 19:40.

Tule jaga oma mõtteid sel teemal ka Buduaari telefoorumis!