Buduaar küsib: Milline on parim tselluliidikreem?

Tselluliit on tänapäeva naise jaoks niisama tavaline kui seks või stringid. Paljud ütlevad, et tselluliidist pole võimalik vabaneda, mõned jälle kinnitavad, et kui kõvasti vaeva näha, siis saab tselluliidist võitu. Buduaar soovib välja selgitada, milline on parim tselluliidikreem,- õli või - ravim.

Tselluliit on tänapäeva naise jaoks niisama tavaline kui seks või stringid. Paljud ütlevad, et tselluliidist pole võimalik vabaneda, mõned jälle kinnitavad, et kui kõvasti vaeva näha, siis saab tselluliidist võitu. Buduaar soovib välja selgitada, milline on parim tselluliidikreem,- õli või – ravim.

Tselluliit on tõsine haigus mitte iluviga ja sellest ei ole võimalik vabaneda vaid trenni ja dieedi abil. Tselluliidi põhisüüdlased on geenid ja hormoonid- mida pehmem ja kohevam on sidekude, seda rohkem mahub sinna vett ja jääkaineid ja seda suurem on tõenäosus tselluliidi tekkeks.
Tselluliidi tekkele aitavad kaasa ka rasedus, menstruatsioon, meonpaus või muud suured hormonaalsed kõikumised. Kui tselluliiti on naha all palju, muutub see kõvaks ja võib jätta mulje, nagu oleks tegu lihasega. Et sinu võitlus tselluliidiga oleks efektiivsem, soovime välja selgitada, milline on parim tselluliidikreem. Palun ole meile abiks.

Aita valida parimat tselluliidikreemi!

Kui sinu lemmikut pole nimekirjas, siis logi kasutajana sisse ja palun lisa oma lemmik tselluliidikreem.