Haruldase haigusega noor naine: mul soovitati ennast ära tappa. VIDEO

Haruldase haigusega noor naine: mul soovitati ennast ära tappa. VIDEO

Lizzie Velasquez on 13.märtsil 1989 aastal Ameerikas vaid 1219 grammise kehakaaluga sündinud noor naine,  kes kannatab haruldase sündroomi all, mis takistab tal kaalus juurde võtmast ning on ta paremast silmast pimedaks teinud. Naine on oma puudused tugevuseks muutnud ning temast on saanud inspireeriv autor ja koolitaja.  Lizzie elust valmis täispikk dokumentaalfilm, mis muudab maailma paremaks!

Lizzie Velasquez on 13. märtsil 1989. aastal Ameerikas vaid 1219 grammise kehakaaluga sündinud noor naine, kes kannatab haruldase sündroomi all, mis takistab tal kaalus juurde võtmast ning on ta paremast silmast pimedaks teinud. Naine on oma puudused tugevuseks muutnud ning temast on saanud inspireeriv autor ja koolitaja. 

Lizzie elust valmis täispikk dokumentaalfilm, mis muudab maailma paremaks!

26aastane Lizzie on pidanud palju kannatama teiste inimeste mõnitamist ja üks valusamaid hetki oli see, kui ta avastas keskkoolis käies endast Youtube’is video, mille pealkirjaks oli “Maailma inetuim naine”. See oli saanud miljoneid vaatamisi. Video oli seitse sekundit pikk, ilma hääleta ja võõrad inimesed olid sinna alla kommentaaridesse kirjutanud näiteks: “Palun tee maailmale teene ja lase end maha.” 

See karm video mõjutas Lizziet ja ta otsustas, et teiste negatiivsus ei saa tema elu mõjutada ja et ta ei lase ennast enam kiusata. Ta otsustas oma elust ja haigusest maailmale avalikult rääkida! Lizzie astus üles ka TEDx konverentsil, kus ta rääkis oma haigusest ja sellest, mida ta on pidanud läbi elama ja mil moel see teda kui inimest muutnud on. Tema video raputas maailma ning tegi ta üleöö kuulsaks – see andis talle võimaluse teha seda, mida ta hingest tahab. Lizzie eesmärgiks on aidata kõiki neid, kes vaimse vägivalla all kannatama on pidanud ning tänaseks on ta sel teemal välja andnud ka mitmeid raamatuid.

Kuid kõige suurem ja olulisem samm on dokumentaalfilm Lizzie elust, mis jõuab kinoekraanidele juba 25. septembril! Film “A Brave Heart: The Lizzie Velasquez Story” on liigutav ja motiveeriv üheaegselt. See aitab inimestel aru saada, kui suur võim on sõnadel ja kui palju me sõnadega teistele inimestele haiget teeme, sellest isegi aru saamata!

Lizzie võitleb koolikiusamise vastu ja loodetavasti suudab ta selles valdkonnas veel paljugi ära teha!

Allpool on lisatud treiler filmist “A Brave Heart: The Lizzie Velasquez Story”!

Vaata seda treilerit – see aitab sul näha maailma pisut teise nurga alt!