Kuidas pakkuda kassile suuremat toiduvalikut?

Lihtne on toita ka nõudliku maitsega kiisut, kui serveerid talle tõelise maiuspala Gourmet Gold või Gourmet Perle kiisueinete seast.

Nagu nimigi ütleb, on Gourmet küllusliku maitsega kassitoit kuldse südamega sõbrale. Tegemist on ainulaadselt laia menüüvalikuga, mille sarnast teist poeriiulilt naljalt ei leia. Gourmet Gold ja Gourmet Perle valikus on kokku üle kahekümne erineva retsepti, maitse ja tekstuuriga kiisueine, mis rahuldavad ka kõige nõudlikumaid kiisusid. 

Vaatame lähemalt, millest koosneb Gourmet Gold suur kiisueine valik. Siin on koguni kolme sorti kassitoite: pasteedid, tükid kastmes ja topeltnaudingud. Nii lai tekstuuride valik on loodud ainult seetõttu, et mõned kassid lihtsalt on väga valivad. Rõõmustada aga tahaks ju neid kõiki!

Gourmet Gold hõrgud pasteedid pakuvad kassile ainulaadselt õrna ja siidist maitseelamust. Valida saab nelja maitse vahel: kana, loomaliha, tuunikala või kalkun.

Tükid kastmes tüüpi kiisueinetes on pehmed liha- või kalatükid on kergelt küpsetatud ning hõrgus kastmega üle kallatud. Kuldses toosis on peidus kolm isuäratavat maitsekombinatsiooni: kalkun/part, kana/lõhe ning kana/maks.

Topeltnauding − siin on õrnad tükid kombineeritud kergelt küpsetatud õhukeste fileehelvestega. Tulemuseks on üllatav kahe tekstuuriga eine, mis kassidele väga meeldib. Topeltnaudingut pakuvad loomaliha/kana ja küülik/maks kooslused. 

 

Gourmet Perle maitse saladus – fileetükid

Kui sul on eriline kass, siis Gourmet Perle kiisueine abil saad talle serveerida sama erilise eine kas või iga päev. Tõesti, see käib sama lihtsalt nagu pai. 

Maitsevalik on mitmekülgne ja toidu kvaliteedi tagavad hoolega valitud parimad toorained. Vali üks või proovi kõiki – Gourmet Perle kanaga, loomalihaga, forelli ja spinatiga ning ulukiliha ja aedviljadega. Tõenäoliselt avastab sinu kiisu kohe nende seast endale ühe lemmiku, võibolla isegi mitu.

Milles on siis Gourmet Perle saladus? Küllusliku maitse saavutamiseks on need kiisueined valmistatud õrnalt omas mahlas hautatud liha või kala minifileedest. Kiisueined on suletud õhukindlalt pakendisse, mis tagab värskuse, mahlasuse ning ideaalse maitse ja tekstuuri kuni viimase suutäieni.

Gourmet Perle on hõrgutav kiusatus, mis sobib igasse päeva. Väike ahvatlus, millele võib kerge südamega järele anda!

Kui sul on kodus armas kiisu siis võta kindlasti osa ka auhinnamängust SIIT