FOTOD! Tulevane personaaltreener võttis üle 80 kilo kaalust alla

5 kommentaari
FOTOD! Tulevane personaaltreener võttis üle 80 kilo kaalust alla

Annamarie kaalus enne suurt muutust oma elus üle 180 kilogrammi. Ühel päeval jättis ta oma elukaaslase maha ning otsustas end käsile võtta. Toona suur naine on tänaseks kaotanud poole oma algsest kehakaalust ning jagab hea meelega nippe ka kõigile teistele, kes soovivad kaalus alla võtta. 

Annamarie Rivera kaalus enne suurt muutust oma elus üle 180 kilogrammi. Ühel päeval jättis ta oma elukaaslase maha ning otsustas end käsile võtta. Toona suur naine on tänaseks kaotanud poole oma algsest kehakaalust ning jagab hea meelega nippe ka kõigile teistele, kes soovivad kaalus alla võtta. 

Annamarie muutus paksuks oma halbade toitumisharjumuste tagajärjel. “Teismelisena hakkasin väga palju rämpstoitu sööma. Ainsaks joogiks minu menüüs oli Coca-Cola. Rämpstoitu sõin ma mõnikord isegi mitu korda päevas,” räägib naine oma minevikust. 

“Olin samal ajal vägivaldses suhtes ning söömine rahustas mind.” 22aastasena kaalus noor naine selle tulemusena üle 180 kilo. 

 

Ühel õhtul töölt koju minnes otsustas Annamarie oma elus uue lehekülje pöörata. “Et mitte spordiklubist mööda jalutada, hakkasin ringiga koju minema. See ring muutus iga korraga aina pikemaks ja ma õppisin seda jalutuskäiku nautima. Sellest sai lausa sõltuvus.” Seejärel viis naine ennast kurssi tervisliku toitumise põhitõdedega ning astus spordiklubi liikmeks.

Olles kuu aega uut elustiili praktiseerinud, otsustas ta oma vägivaldse mehe maha jätta ning pärast seda pühendas naine end trennile. “Miski peale minu tervise ei läinud mulle sellel ajal enam korda.” 

Tänaseks on Annamarie, kes õpib nüüd personaaltreeneriks, lahti saanud rohkem kui 80 kilost. 

Tema arvates on kehakaalu kaotamisel tähtsad järgmised asjad:

Vaheldusrikas menüü. Kui kogu aeg samu asju süüa, tekib kergesti isu patustada. Menüü peab olema mitmekülgne ning vaheldusrikas. Internetist leiab tuhandeid erinevaid retsepte. 

Ära piina ennast. Kui pere sööb laupäeva õhtul pitsat, siis luba endale ka üks pisike viil. See võtab suure isu mõneks ajaks ära. 

Ainult õigest toitumisest ei piisa. Õige toitumine ja trenn käivad käsikäes. Kui soovid kaalus alla võtta, siis tuleb muuta oma elustiili. Ühest väikesest muudatusest jääb väheks.  

 

Annamarie kaalub hetkel 92 kilo ning näeb väga hea välja.

 

Allikas: womenshealthmag.com