8.-10. oktoober – kõigi aegade suurim ilumess Eesti Näituste messikeskuses!

8.-10. oktoober – kõigi aegade suurim ilumess Eesti Näituste messikeskuses!

8.-10. oktoobrini toimub Eesti Näituste messikeskuses ilu- ja moeteemaline mess „Ilu sõnum 2010“, mis on Eesti messiajaloo suurim, koondades ligi 200 firmat ning 600 kaubamärki. Esmakordselt saab messi külastada ka virtuaalselt! Eesti Näituste ASi korraldataval messil osalevad pea kõik iluvaldkonna erialaliidud ning kutseühendused, mis viivad läbi aasta olulisemad erialavõistlused – kehamaalingute, ripsmetehnikute, juuksurite ja jumestajate meistrivõistlused.  

8.-10. oktoobrini toimub Eesti Näituste messikeskuses ilu- ja moeteemaline mess „Ilu sõnum 2010“, mis on Eesti messiajaloo suurim, koondades ligi 200 firmat ning 600 kaubamärki. Esmakordselt saab messi külastada ka virtuaalselt!

Eesti Näituste ASi korraldataval messil osalevad pea kõik iluvaldkonna erialaliidud ning kutseühendused, mis viivad läbi aasta olulisemad erialavõistlused – kehamaalingute, ripsmetehnikute, juuksurite ja jumestajate meistrivõistlused.

Ilu Sõnum 2010 projektijuhi Katrin Pihela sõnul toimuvad messil esimest korda iluvaldkonna spetsialistidele suunatud seminariprogramm ProfMeeting, lõpptarbijale mõeldud lühiloengute sari TerviseFoorum, moetemaatikat esindavad Moekohvik ning Moe- ja disainikorrus koos noorte ehte- ja rõivadisaineritega. “Lisaks toimub TrendRaport, mis annab ülevaate sügistalvistest meigi ja soengutrendidest ja Fitness Weekend koos suure hulga sportliku meelelahutuse ja silmailuga,” lisas Pihela.

Korraldaja sõnul sisaldab mess loodustooteid paralleelselt iluteaduste tipptehnoloogiaga. Näiteks esindab messil tehnoloogia viimast sõna maailmakuulsate Rootsi esteetilise kirurgia spetsialistide poolt tutvustatav näonaha analüüsiaparaat Visia. Looduskosmeetikat ja tervisetooteid hõlmava Tervisefoorumi põnevamad teemad on organismi Ph-tasakaalu saavutamine ja säilitamine, õige hingamine, hiina meditsiin, joogaõpetus, eneseabi võimalused ja aroomiteraapiad.

Messil on lisaks senistele alajaotustele “Uus ja huvitav”, „Laomüük” ja “Pakume iluteenuseid” lisaks kaks uut teemat: “Kingiidee” ja “Noorele emale”. Viimane tähendab, et messihallis on tähistatud kõik stendid, mis pakuvad tulevasele noorele emale sobivaid kosmeetikatooteid ja iluhooldusi.

Messi moeala asetseb tänavu B-halli kahel korrusel, tuues külastajateni palju moodsaid ehteid, aksessuaare ja rõivaesemeid. Messi Moekohvikus leiavad aset muutumismängud ja esitletakse erinevate disainerite loomingut. Moe ja disainikorrus messikeskuse teisel korrusel toob külastajateni rekordarvu käsitööehete pakkujaid.

Sel aastal on esmakordselt ilumess avatud ka virtuaalselt internetis aadressil www.ilumess.ee

Eesti Näituste AS-i ja iExpo koostöös väljatöötatud interaktiivne messikeskkond vahendab messil reaalset toimuvat – info messil osalejate, kaubavaliku ja erinevate messipakkumiste kohta.

Messil osalevad lisaks 200-le Eesti, Läti, Leedu, Rootsi, Soome, Poola ja Ukraina eksponendile ka Eesti Kosmeetikute Liit, Eesti Jumestajate Liit, Eesti Meigikunstnike Ühendus, Eesti Sõltumatute Stilistide Ühendus, Eesti Ripsmetehnikute Liit.

NB! Hea toimetaja, oled oodatud messi kajastama. Pressikaardiga sissepääs tasuta!

Lisainfo ürituste, võistluste ja osalejate kohta siin, Katrin Pihela, „Ilu Sõnum 2010“ projektijuht, tel 613 7318, katrin@fair.ee