Ahjusoe Tallinn Dolls nüüd Buduaari turul!

Ahjusoe Tallinn Dolls nüüd Buduaari turul!

Liisi Eesmaa ja Karolin Kuusiku loodud Tallinn Dolls kevadkollektsioon on kauaoodatud kaunikene ning jõuab esmakordselt müügile Buduaari turul.  
 

Liisi Eesmaa ja Karolin Kuusiku loodud Tallinn Dolls kevadkollektsioon on kauaoodatud kaunikene ning jõuab esmakordselt müügile Buduaari turul.

Luksuslik kollektsioon koosneb ligi 30 mudelist ja sisaldab väikeste partiidena kõiki suurusnumbreid. Räägitakse, et Tallinn Dolls hinnad ei olegi nii krõbedad kui arvata võiks. Tõepoolest – need on rohkem kui oma hinda väärt, sest iga tootega on garanteeritud unikaalsus ja sära.

Ja see ongi väikese Tallinna boonus – luksusel ei ole alati luksuse hinda.

Disainerid Karolin Kuusik ja Liisi Eesmaa loodavad väga, et nende looming värskendab naiste moemeelt ning toob esile kõige olulisema – naiseks olemise luksuseIse unistavad  nad suurelt – küll jõuame ka kaugemale Eestist, et tõsta Tallinna moelipp kõrgele lehvima.

Värske kollektsiooni  avamine toimub 12. märtsil kell 14.00. Valmistuge ette, sest mudeleid on väga piiratud koguses ning levinumad suurused võivad ruttu otsa saada! Veel suurem üllatus on see, et uuele piiratud kollektsioonile on ürituse raames hinnasoodustus 20%Ja see on juba võidujooksu väärt!

Üritus toimub 12.-13. märtsil Rävala pst. 4 (endine Nude ja Armani pood).

Lahtioleku ajad:
12. märtsil – 14.00 – 20.00
13. märtsil – 10.00 – 18.00