Äriidee: osta kodumaise BonBon Lingerie firma osakuid

Äriidee: osta kodumaise BonBon Lingerie firma osakuid

Naiste poolt armastatud pesubrändi BonBon Lingerie kaubamärgi omanik AS Gemhill on esmakordselt Eestis ilma pankade abita korraldanud võlakirjade pakkumise, mis võimaldab firma võlakirju osta igal seksika pesu fännil. 

Naiste poolt armastatud pesubrändi BonBon Lingerie kaubamärgi omanik AS Gemhill on esmakordselt Eestis ilma pankade abita korraldanud võlakirjade pakkumise, mis võimaldab firma võlakirju osta igal selle seksika pesu fännil. 

 “Tahame anda kõigile huvilistele nii Eestis kui väljaspool Eestit võimaluse oma vaba raha otse Eesti ettevõtlusesse paigutada ja see tulu teenima panna, mitte seda väliskapitalile kuuluvatesse pankadesse ja fondidesse viia,” ütleb BonBon Lingerie juht Tiiu Roosma ja usub, et nii mõnestki buduaarikast võiks saada BonBon Lingerie investor, sest miinimumsumma, mis tuleks välja käia, on vaid 100 eurot.

Võlakirju müüakse veel kuni 25. jaanuarini kl 08.00-ni. Väärtuspäev on 26.01.2012 ning lunastuspäev on 26.01.2015, ehk 36 kuud alates väärtuspäevast. Võlakirja liigiks on tagatiseta kupongvõlakiri, mille nimiväärtus ning müügihind on 100 eurot. Võlakirja eest makstakse intressi 8% aastas võlakirja nimiväärtusest perioodil väärtuspäevast kuni lunastamise tähtajani. Intressi makstakse välja kord kvartalis vastavatel intressimaksepäevadel, kokku 12 korda.

Kui sul on pisut vaba raha, usku oma lemmikpesubrändi säravasse tulevikku ja sa tahaksid olla näppupidi seotud selle äriga, siis tasub lisaks uurida siit: www.bon.ee/investorile

 

Buduaar.ee