Braun Face: esimene maailmas – näoepilaator ja -puhastushari

Braun Face: esimene maailmas – näoepilaator ja -puhastushari

Kes poleks unistanud, et saaks oma näonaha ühe nupulevajutusega ideaalselt veatuks ja säravaks muuta? Mõelda vaid, et nüüd on see võimalikuks saanud! Uus Braun Face on ilumaailma innovatsiooni viimane sõna: näoepilaator ja -puhastushari, mis võimaldab sinu loomulikul ilul esile tõusta. Näoepilaator eemaldab ka kõige peenemad karvad koos juurtega, näopuhastushari puhastab nahapoorid õrnalt ja sügavalt.

Kes poleks unistanud, et saaks oma näonaha ühe nupulevajutusega ideaalselt veatuks ja säravaks muuta?

Mõelda vaid, et nüüd on see võimalikuks saanud! Uus Braun Face on ilumaailma innovatsiooni viimane sõna: näoepilaator ja -puhastushari, mis võimaldab sinu loomulikul ilul esile tõusta. Näoepilaator eemaldab ka kõige peenemad karvad koos juurtega, näopuhastushari puhastab nahapoorid õrnalt ja sügavalt.

Braun Face on kaks-ühes seade – vaheta vaid otsikuid. Epilaatori mikroavad saavad kätte ka kõige peenemad karvad. Võid sellega eemaldada soovimatuid karvu lõualt, põskedelt ja laubalt või trimmida kulme. Nahk püsib karvavaba kuni neli nädalat. Braun Face on märgatavalt kiirem ja põhjalikum kui pintsetid, tehes 200 liigutust sekundis ja eemaldades neli korda kiiremini lühemad karvad kui vahatades.

Näopuhastushari puhastab igapäevase pesu ajal nahapoorid mikrovõngete abil õrnalt meigist, rasust ja mustusest, tehes seda kuus korda tõhusamalt kui käsitsi. Nägu tuleb märjaks teha ja kanda nahale geeli, seepi, koorijat või puhastuspiima. Seejärel saab seadme sisse lülitada ja liigutada seda vajalikel näopiirkondadel ringikujuliselt. Braun Face on tõhus, aga õrn, ja sobib ka tundlikule nahale.

Meigikunstnik Loore Härmat proovis Braun Face’i ja leidis, et see sobib ideaalselt isepäevitavate kreemide kasutajaile, puhastades efektiivselt poore. Epilaatori juures tõstis ta esile, et see aitab eemaldada ka selliseid heledaid karvaudemeid, mida pintsette kasutades on keeruline näha ja leida.

Braun Face on veekindel ja selle võib rahulikult duši alla kaasa võtta, tehes korralikust näopuhastusest oma igapäevase rituaali. Kasutades Braun Face’i isegi ainult ühe minuti vältel päevas, on tulemuseks kaunis sära! Koorimine valmistab naha niisutuseks ette. See eemaldab surnud naharakud ja parandab naha tooni ning tekstuuri.

Braun Face on elegantse disainiga – loodud selleks, et saaksid seadet kaasas kanda. See on sama väike nagu ripsmetušš.

Brauni saadik Jessica Alba rõhutab uue toote olulisust valikuvõimaluste loomisel: “Braun Face annab naistele enesekindluse ja vabaduse valida, kas nad soovivad end meikida või mitte. Kaunis näonahk on ka niisama ilus.”
Braun Face on tore jõulukingitus sinu jaoks olulisele naisele. Uuenduslik seade üllatab oma nutikate funktsioonidega, samas on see vajalik kõigile ja igasuguses vanuses. Näonahk on igaühe kalleim vara ja väärib parimat kohtlemist.

 

Rohkem infot: braunface.ee

Võta osa ka Braun Face’i mängust ja võida omale just see sama suurepärane toode!