Buduaar külastas Riia moenädalat! Vaata galeriid!

Buduaar külastas Riia moenädalat! Vaata galeriid!

Buduaar külastas hiljuti toimunud Riia moenädalat ja toob parimad palad välja ka meie lugejatele.

Buduaar külastas hiljuti toimunud Riia moenädalat ja toob parimad palad välja ka meie lugejatele.

Esimesel Riias viibitud päeval sai näha kuulsate Läti disainerite loomingut ning suurt talenti ka Venemaalt.

Esimesena astusid modellid lavale noorusliku QooQoo loominguga. QooQoo kevad-suvi 2013 kollektsioon oli brändile omaselt kirjude trükipiltidega. Inspiratsiooni oli ammutatud loodusest – trükkidel oli loodusmotiive, nagu näiteks puud, lilled ja pilved.

Peale värviderohket vaatemängu oli aeg Natalija Jansone kollektsiooni käes. Natalija Jansone hoidis minimalistlikku ja tagasihoidlikku joont. Lihtsad lõiked, rahulikud värvid ja kvaliteetsed materjalid iseloomustavad selle disaineri kevad-suvi 2013 kollektsiooni.

Kolmandana olid modellid rõivastunud väga naiselikesse riietesse. Kaunis tütarlapselik värvipalett ja naiselikud kleidid panid õhkama enamuse naispublikust, kes soovis omada sama kauneid rõivaid kui oli Narciss´i kollektsioonis.

Viimasena vallutas lava julge ja tugev kollektsioon Venemaa disainerilt Maxim Rapoport´ilt. Peamiselt must-valges koloriidis rõivad, mida kandsid nii mehed kui ka naised. Julge Maxim oli maskuliinsetele meestele pannud selga kleidid ja kaunid tütarlapsed sulandusid sisse noormeeste rõivastiili. Efektsust lisas vali muusika ja valgusemäng.

 

Vaata galeriist Riia moenädala pilte!

Buduaar.ee

Sarnased artiklid