Buduaari muutumismäng ja Kristina päev modellina. VAATA GALERIID!

Talv on aeg, mil isegi kõige skeptilisemad naised usuvad imedesse. Uue aasta algus on justkui uks uude ellu, mille edukaks alustamiseks oleks vaja ka värsket ja säravat imagot. Väike muinaslugu juhtus ka Vändra tüdruku - Kristinaga, kellest sai Buduaari stiilimuutuja ja moeseeria modell.

Talv on aeg, mil isegi kõige skeptilisemad naised hakkavad imedesse uskuma ning vaatavad elule teise pilguga. Uue aasta algus on justkui uks uude ellu, mille edukaks alustamiseks oleks vaja ka värsket ja säravat imagot. Väike ime juhtus ka Pärnu lähedal Vändra vallas elava 27-aastase Kristinaga, kellest sai Buduaari õnnelik stiilimuutuja ja moeseeria modell.

Novembri esimesel päeval kuulutas Buduaar koostöös luksusliku iluoaasi Thai Rose SPA ning võrratu ja naiseliku butiigi Waggon Parisega välja konkursi, et leida säravat naismodelli ajakirja Buduaar Shopping talvenumbri moeseeriasse. Sadade sooviavalduste seast valiti välja vaid üks õnnelik, kelleks osutus optimistlik ja särasilmne Kristina, kes on oma välimusega küll palju eksperimenteerinud, kuid pole siiani õiget look’i leidnud.

Kuna lihtsa maaeluga harjunud Kristina igapäevarutiini ei mahu palju glamuurseid hetki ja niisama omaette olemist, siis olid stiilimuutumine, fotosessioon, ning pikad tunnid kodust ja pisikesest tütrest Katist eemal täis uusi kogemusi ja emotsioone.

Buduaar kohtus Kristinaga Thai Rose SPA salongi ees, et minna vastu pikale, kuid põnevale päevale. Hubase, uhke ja maitseka interjööri, lõõgastava muusika ja tõelise Tai atmosfääriga salongi uksel tervitas meid laialt naeratav tütarlaps ning juhatas Kristina eraldi ruumi, mille seinte vahel algaski tol hetkel veel blondi naise päev modellina. Kristina soovitud aromaatsete õlidega Tai massaaži tegi temale kogenud tailanna Roos.

Thai Rose SPA professionaalsete massööride käte alt läbi käinud klientide hulka kuuluvad nii mitmed Eesti nimekad poliitikud, staarid kui tuntud näod naaberriikidest, nende hulgas vene lauljanna Žanna Friske, Vera Brežneva ja paljud teised. Mitmed staarid on eelistanud Thai Rose SPAd just seetõttu, et massöörideks on oma ala professionaalid otse Taist. Lisaks aroomiõlimassaažile pakutakse salongis veel ka traditsioonilist massaaži, jalamassaaži, spaas saab nautida luksuslikke kehahooldusi, Day Spa mitmetunniseid pakette ja palju muud. Ka meie stiilimuutuja jäi kogu tulemuse ja protsessiga vägagi rahule.

Edasi liikusime ruumi, kus Kristina uue stiili kallal asus tööle oma alal tunnustatud professionaal, juuksur Tiina, kes on aastaid tegelenud lisaks tavapärastele soengutele ja lõikustele ka stiilimuutumistega.

Kuna hetkemood soosib igati loomulikkust, tehti Kristinale ultramoodne blondeerimine, mis tähendab seda, et juuksejuured värvitakse tumedamaks kui ülejäänud juuksed. Juustesse tehti ka erivärvilisi salke, mis muutsid juuksed säravamaks ja soengu mängulisemaks. Miks just loomulik juuksevärv ega femme fatale’lik must? Tumeblond, mida paljud Eesti naised endiselt eiravad, kartes näha välja kui hall hiireke, on ideaalne lahendus heledanahalisele neiule.

Lihtne soeng nõuab ka lihtsat päevameiki, mis rõhutab ka loomulikku ilu ega mõju võltsi maskina.

Hea meigi aluseks on korralik meigipõhi. Selleks, et saavutada säravat ja kaunist jumet, kasuta oma nahatoonile võimalikult lähedast tooni jumestuskreemi. Kuna Kristina nahk on kollaka pigmendiga, kasutati tema meigibaasis sama alatooniga jumestuskreemi ja meiki kinnitavat puudrit.

Silmi rõhutati kerge pliiatsijoonega ning huuled värviti neutraalset tooni huulepulgaga, mis harmoneerus ideaalselt ka uue juuksevärviga.

Kui sinagi oled tüdinenud oma juuksevärvist ja lõikusest ning soovid värskendavat vaheldust, astu julgelt Thai Rose SPA ilusalongi, kus stiilimuutumise teenus on saadaval igale kliendile. Paketi sisse kuulub uue ja ainulaadse imago loomine, konsultatsioon stilistiga, näo-, naha- ja kehatüübi määramine, juukselõikus, värvimine, soeng, meik, professionaalide õpetused ja soovitused, hea tuju, suurepärane päev ja palju-palju muud! 

Thai Rose SPA asub väga mugavas asukohas, otse Tallinna kesklinnas. Lisainfot saad vaadata aadressilt: www.thairose.ee.

Soeng ja meik valmis, liikusime edasi fotostuudiosse, kus meid ootasid Waggon Parise lummavalt kaunid rõivad. Waggon Paris on bränd, mille lõigete seast leiab endale sobiva vast igas vanuses ja suurusnumbris naisterahvas. Lapse emana piirdub Kristina igapäevane riietevalik üldiselt millegi mugava ja praktilisega, näiteks kampsun ja teksad on tema jaoks asendamatud. Waggon Parise liibuvate ja vabalõikeliste kleitide, värviliste mantlite nahkrõivaste ja kõrgete kontsade väljakandmine olid Kristinale omamoodi positiivne ja meeldiv katsumus, kuid sellegipoolest sai ta kaamera ees poseerimisega suurepäraselt hakkama. Ka võidetud kinkekaardile kasutuse leidmine oli lihtne: Kristina valis oma riidekappi pop-art stiilis näomotiividega kleidikese, mille näed ka moeseeria pildil.

Thai Rose SPA kinkis 10le kõige-kõigemale stiilimuutumisele kandideerinud neiule ka 15-minutilise peamassaaži. 

Möödunud nädalavahetusel tähistas salong ka oma 5ndat sünnipäeva, millest võtsid osa muutumismängu 2 glamuurset finalisti: supermodelli saatest tuntuks saanud Maria Raja ja kauni häälega lauljanna Anne Loho. Loe ja vaata, kuidas üritus toimus SIIT.

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar Shopping Talv 2013/2014.

Tekst ja stilistika: Kristiina Virt

Fotod: Buduaar ja Jaanar Nikker

Piltide töötlus: Oliver Moosus

Stiilimuutus: Thai Rose SPA

Rõivad: Waggon Paris